Prodej obchodního prostoru 193 m2 Brno

Užitná plocha: 193 m2 Číslo zakázky: 16856
Název: Prodej obchodního prostoru 193 m2 Brno
Celková cena: 9 900 000 Kč

Plus provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 42 397 Kč měsíčně (více)
Adresa: Brno
Datum aktualizace: 7. 4. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění:
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne

Co víc si přát pro podnikání – skvělá dopravní poloha s výjezdy na Prahu, Olomouc, Znojmo apod., k tomu do 3 min MHD a blízkost sídliště. Také předpokládáte, že budete potřebovat pro podnikání větší prostory? Ano, je zde možnost přístavby až dvou podlaží.

Jste zvědaví? Dobře, pojďme se podívat na nabídku nemovitosti určené pro komerční využití. Jedná se o pěknou, udržovanou budovu o výměře 193 m2 na vlastním pozemku, pochází z 80 let.
Samotné prostory jsou účelně uspořádány, aby bylo možné jednoduše a rychle zajistit veškeré navazující činnosti týkající se provozu a chodu firmy.
Velká místnost je vhodná pro sklad, výrobu nebo případně tu lze garážovat i menší nákladní vozy. K tomu přiléhá prostor s možným využitím například pro chod kanceláře či jinou administrativu. Další samostatná místnost může sloužit jako výdejní místo – obchodní prostor – showroom. Samozřejmostí je sociální zařízení. Opravdu záleží jen na Vás, jak prostory budete využívat.
Rádi byste se přesvědčili, že právě pro Vaše podnikání je naše nabídka vhodná? Tedy neváhejte a kontaktujte makléře. Na Váš zájem se těší Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Garáž Ano
Plocha zastavěná 193 m²
Plocha užitná 193 m²
Celková plocha 193 m²
Plocha parcely 193 m²
Rok výstavby 1985

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky