Prodej chaty 59 m2 Žacléř

Užitná plocha: 59 m2 Pokojů: 2 Číslo zakázky: 18233
Název: Prodej chaty 59 m2 Žacléř
Celková cena: 1 290 000 Kč

PRODEJ SPĚCHÁ ; Cena k jednání
poznámka k ceně

Hypotéka: od 7 090 Kč měsíčně (více)
Adresa: Žacléř
Datum aktualizace: 19. 5. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Polosamota

Pokud hledáte čisté ovzduší, přírodu a klid pro rekreaci , tak jste blízko svému cíli. Čeká na Vás zděná chata 2(3) + kk s krbovými kamny schovaná v přírodě téměř v bezvětří s možností posezení u ohně na přírodní terásce. PRODEJ SPĚCHÁ!

Prohlídkový den je v plánu na sobotu 21. května. Máte zájem ? Chata je na parcele číslo 1007 a 962/4 ; Kat. území Žacléř. Pro navigaci je vhodné zadat adresu: Na pilíři 283 Žacléř a pak cca 350m jet po lesní cestě po pravé straně je pak malá park. plocha a chatová oblast.

Zděná chata má menší kuchyňku a útulný obývací prostor s krbovými kamny.

V půdním prostoru se lze příjemně vyspat po celodenním výletě v hezkém okolí. V suterénu jsou zděné sklepní prostory s oknem a umyvadlem a skromnou sprchou. Nabízí se možnost v suterénu udělat další místnosti a propojit je i s obývacím pokojem a získat tak dispozici 3+kk s celkovou plochou 59 m2. Sklep má cca 14m2. Chata je v původním slušném stavu s předpokladem určitých investic pro zlepšení komfortu. Má funkční elektřinu a je napojená na letní sezónní užitkovou vodou. Pitnou vodu je ideální řešit formou studny po posouzení hydrogeologů. Pozemek kolem chaty je oplocen o ploše celkem 360m2. K chatě lze přijet autem – cca 400 metrů je již po lesní cestě.

KRKONOŠSKÝ NÁRODNÍ PARK je na dosah a SKI AREÁL PRKENNÝ DŮL – ŽACLÉŘ a BRET FAMILY SKI PARK se na Vás jistě těší.
Na jedné straně jste obrazně řečeno v lůnu přírody a na druhé straně se Vám nabízí služby podhorského města Žacléře s obchodním a kulturním zázemím. V okolí je kam vyrazit na výlety. Kolem jsou nekonečné lesy, louky. Další veškeré služby se nabízí již v nedalekém okresním městě v Trutnově. Výhodou je i poloha u hranic s Polskem, kde lze mnohdy levněji nakoupit nebo jet na výlet.
Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Polosamota
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Půdní vestavba Ano
Podzemní podlaží 1
Parkování Ano
Sklep Ano
Garáž Ne
Bazén Ne
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V
Plocha zastavěná 30 m²
Plocha užitná 59 m²
Plocha podlahová 59 m²
Plocha pozemku 360 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky