Prodej chalupy 75 m2 Svatá Maří

Užitná plocha: 75 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 16419
Název: Prodej chalupy 75 m2 Svatá Maří
Celková cena: 3 300 000 Kč
Hypotéka: od 14 132 Kč měsíčně (více)
Adresa: Svatá Maří
Datum aktualizace: 8. 2. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Když jsem přijela poprvé do Svaté Maří, vystoupila z auta, prošla brankou na pozemek.... tak trochu mi spadla brada údivem. Přede mnou se otevřel pohled na téměř celou Šumavu, kterému dominoval výhled na Boubín ozářený podzimním sluncem, mraky na obloze vytvářely krásné obrazce a vůbec nic tomu nezapomenutelnému výhledu nebránilo.
Sedli jsme si pak na terasu a nechali se prohřívat ještě teplým podzimním sluncem, které na zahradu svítí po celý den, protože celý pozemek je situován na jižní stranu. Když se připozdilo, zalezli jsme do chalupy, rozpálili kamna a za chvilku bylo všude krásně. Ale nebojte, nebudete závislí pouze na kamnech, celý dům se vytápí elektrickými přímotopy, které můžete ovládat na dálku, takže vždy přijedete do tepla.
A to nejlepší nakonec. Kdyby Vám nestačil jen tento malý domek, můžete si hned postavit mnohem větší rodinný dům, na který je v současné době vydáno stavební povolení. A že je to projekt na velkorysý dům.
Sportovně založení majitelé si tady také přijdou na své, protože ve spodní části zahrady je vybudováno hřiště na ploše 30x15 m, takže si pohodlně zahrajete nohejbal, volejbal a nakonec klidně i tenis. Sloupky pro zavěšení sítě jsou zabudovány.
Pozemek je na úplném okraji obce, nikdo by Vám ty překrásné výhledy neměl v budoucnu překazit. Není plánována žádná další výstavba na sousedních pozemcích.
Ve Svaté Maří je prakticky kompletní občanská vybavenost, to znamená ideální podmínky k trvalému bydlení. V obci je školka i škola, obchod, koupaliště, hospoda, prostě všechno, co člověk k běžnému životu potřebuje. Dokonce tu je i domov pro seniory.
Autobusem se za 14 minut dostanete do Vimperka, odkud pak můžete na všechny světové strany. A kdybyste toužili třeba po nákupech v Německu, jste za 45 minut v prvním větším městě (Freyung), na hranici za 30 minut.
No prostě tohle místo si musí snad každý zamilovat na první pohled. A já Vám ho s obrovskou radostí ukážu a řeknu všechny podrobnosti, které budete potřebovat.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 50 m²
Lodžie Ne
Terasa Ano
Plocha terasy 50 m²
Sklep Ne
Garáž Ano
Plocha garáží 30 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 55 m²
Plocha užitná 75 m²
Plocha podlahová 80 m²
Plocha pozemku 1915 m²
Plocha zahrady 1860 m²
Rok výstavby 2003
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky