Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej chalupy 240 m2 Zahradní, Nové Město na Moravě

Prodej chalupy 240 m2 Zahradní, Nové Město na Moravě

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

V dnešní době stále více klientů hledá způsob, jak ochránit své úspory před znehodnocením díky stále rychleji rostoucí inflaci. Tato nemovitost může nabídnout zajímavé řešení. Chalupa totiž stojí na velmi lukrativním pozemku v klidné oblasti okraje Nového Města, v zástavbě krásných novostaveb rodinných domů a vilek. Dnes můžete získat chalupu pro vlastní rodinnou rekreaci v úžasné lokalitě a za čas inkasovat zajímavé zhodnocení při prodeji zájemci o výstavbu vlastního trvalého bydlení.

Chalupa je v katastru nemovitostí zapsaná jako rodinný dům. Podsklepená dřevostavba na zděných základech z roku 1967 prošla většími úpravami v letech 1995 až 1999 (plastová okna, zateplení, přístavby...).

Dům je usazený do prostoru spodní části pozemku blíž ulici, od které je oddělen několika metry zeleně. Za domem je rovinatý pozemek, který i díky vzrostlým stromům poskytuje klid pro soukromé grilování a posezení pod střechou venkovní kuchyně s krbem, kterou najdeme v jeho zadní části. Labužníky zajisté potěší i vlastní velká udírna hned vedle.

V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, ze které je přímý vstup na zahradu. Kuchyně má k dispozici samostatnou spižírnu s vlastním oknem. V přízemí ještě najdeme 2 ložnice celkem pro 7 osob, pokoj s kulečníkem, samostatné WC, vstupní místnost a chodbu. V suterénu pak koupelnu, 2 sklepy, kotelnu a garáž.

V patře jsou další 2 ložnice pro 6 osob, koupelna s WC a sprchovým koutem. Prostor v okolí schodiště je využitý pro posezení. Dveře, na které tu narazíme, vedou do půdního prostoru, který nabízí možnost rozšíření užitných ploch v domě.

Ráda vám sdělím více informací při osobním hovoru a stejně tak se těším i na prohlídky přímo v domě.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky