Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 3+1 58 m2 Na Drážce, Pardubice Bílé Předměstí

Prodej bytu 3+1 58 m2 Na Drážce, Pardubice Bílé Předměstí

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Zase jste po nějaké době usedli doma k počítači a říkáte si: "Dám tomu ještě šanci, třeba se tady konečně objeví byt, který hledám?" Tímto Vám ho ráda představuji.
Vaší první povinností je udělat šťastnými sami sebe. Pokud jste šťastní VY, učiníte šťastnými i ostatní. Proto Vám nabízím bydlení s velkým potenciálem, nachystané pro rekonstrukci podle vašich představ, na místě, které si zamilujete.
Když se zamyslím nad balkonem jako výhodou, tak to má spousta bytů v Pardubicích. Co ale většina bytů nemá, je tajemství schované přímo za domem, o kterém sní snad každý člověk. Pssst..to Vám ale sdělím až na místě.

A pokud jsou tady tací, kteří pravidelně projíždějí servery s hledáčkem Investice, nebojte se, i na Vás myslím. Stačí se přijít přesvědčit na vlastní oči a sami budete vědět, o čem tady mluvím.

Kdo z Vás bude první a chopí se příležitosti, která tady zítra nemusí být?

Stačí udělat jediné – zavolejte mi a domluvíme si společnou prohlídku. Ráda Vám pomohu splnit si Váš sen, Vaše Realitní makléřka Tereza Mazánková.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky