Prodej bytu 2+1 50 m2 Jiráskova, Lužec nad Vltavou

Užitná plocha: 50 m2 Číslo podlaží:4 Číslo zakázky: 18920
Info o ceně u RK
Adresa: Jiráskova, Lužec nad Vltavou
Datum aktualizace: 21. 1. 2023
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obytná
Vlastnictví: Družstevní
Zařízeno: Částečně
Počet podlaží celkem: 5
Číslo podlaží: 4

Bydlet v blízkosti Mělníka a přesto v absolutním klidu a do Prahy to mít necelou hodinu, tak to je to o co tady dnes běží. Máme pro Vás byt o dispozici 2+1, který je z velké části vybaven. Kompletně vybavená kuchyně, obývací pokoj z části a postačí si vybrat zařízení ložnice, kdy si to můžete udělat dle svých představ. Nemovitost postupem času procházela rekonstrukcí, jak v bytě, tak i zevnitř bytového domu od zateplení, stoupaček a střechy, kdy úspora nákladu na bydlení je vysoká. Provoz bytu vyjde ročně na necelých 20 000,-Kč/ročně od teplé vody, studené vody, kanalizace, úklid společných prostor a správy domu, fond oprav vyjde na 26 000,-Kč/ročně. Zálohy hrazené nad rámec jsou elektřina a plyn, kde se vejdete do záloh 1 200,-Kč/měs., což je opravdu fajn bez zatížení rodinného rozpočtu. Nesmíme opomenout to, že se jedná o cihlovou budovu a to i včetně jádra.
V okolí naleznete vše co je potřeba k pohodlnému životu, nedalekou samoobsluhu, poštu, praktického lékaře, stomatologa a pokud jste náročnější, tak jste v Mělníku za necelých 10 minut. Říkáte si kam z rodinou, tak neváhejte navštívit nedaleký zoo park Zelčín, zámek Neuberk, chráněnou krajinou oblast Kokořínsko-Máchův kraj nebo nedaleké Doksy se spoustou možností ke koupání.

Jak to vlastně zafinancovat? Nebojte i zde mám pro Vás řešení v podobě nezávislé konzultace se zkušenou finanční specialistkou z Fincentrum & Swiss Life Select, s péčí připraví hypotéku přesně na míru vašim investičním cílům a možnostem. Z široké palety bankovních domů na českém trhu vybere nejlepší nabídku, pomůže s veškerou dokumentací a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat příjemnějším věcem a rodině. Naprostá znalost trhu, dlouholetá zkušenost a etablovanost v rámci českého bankovního trhu dělá z finanční specialistky sázku na jistotu.

Teď již na nic nečekejte, zavolejte a nemovitostí Vás rád provede Petr Revenda.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Panelová
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Obytná
Vlastnictví Družstevní
Převod do OV Ne
Zařízeno Částečně
Počet podlaží celkem 5
Číslo podlaží 4
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 200 m²
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 2 m²
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední dálkové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Plocha užitná 50 m²
Rok výstavby 1977
Rok rekonstrukce 2011
Třída energetické náročnosti budovy D - méně úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky