Fincentrum Reality odměňuje makléře za špičkový přístup

Fincentrum Reality odměňuje makléře za špičkový přístup

23. 5. 2017

Ani realitnímu byznysu se nevyhýbá nedostatek kvalitních pracovníků. Jak vyplynulo z aktuálního šetření firmy LMC, problémem není jen nízká nezaměstnanost, ale především neschopnost realitních firem makléře dobře zaplatit a namotivovat.

 

Zatímco ve většině realitek si makléři vydělají podle statistik v průměru kolem 20 až 25 tisíc korun, ve Fincentrum Reality činí průměrný příjem takového poradce přes 38 tisíc korun. Nové aktivní realitní makléře podporujeme dokonce 45 tisíci Kč, aby pochopili, že přichází do renomované společnosti se silným zázemím, školícími systémy, ale především s nekonečnou zásobárnou nových kontaktů a obchodních případů v regionech po celé republice.

 

Ruku v ruce se zhoršováním podmínek hypotečního trhu ze strany státu už začaly realitním kancelářím ubývat obchodní případy, což brzy dopadne na samotné makléře. Ve Fincentrum Reality je situace jiná. Jako jediní mezi realitkami totiž nabízíme zázemí stabilní finančně-zprostředkovatelské společnosti Fincentrum, která na trhu ročně sjednává hypotéky za 20 miliard korun a její poradci řeší finance pro statisíce klientů. Díky synergiím tak generujeme našim realitním makléřům stále nové a nové obchodní případy.

 

Kromě nadprůměrného odměňování bude pro makléře zázemí velkých a stabilních firem klíčové i do budoucna. Připravuje se totiž regulace dosud velmi divokého realitního trhu v Česku. Realitní makléři nemusí splnit žádné odborné podmínky, aby mohli klientům zprostředkovávat bydlení. S 15 tisíci makléři i proto patříme mezi země s nejvyšším počtem realitních poradců na počet obyvatel. Nová legislativa tedy zřejmě už od příštího roku oddělí zrno od plev. Firmy jako Fincentrum Reality už jsou na to připraveny.

oddělovač