Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Stanislav Zajíček | 25. 3. 2021

Jsem spokojen s prací pana Macháčka a paní Horké, kteří mi pomohli profesionálním a seriózním způsobem zrealizovat prodej bytu. Děkuji.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
R. Švanda | 18. 3. 2021

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu R. Macháčkovi za profesionální a lidský přístup. Odvedené služby hodnotíme velmi vysoko a rovněž oceňuji vždy rychlé reakce, jak po telefonu, tak e-mailovou formou. Vše bylo vždy dostatečně a obsáhle vysvětleno tak, aby to i laik pochopil.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Petra Dolejšová | 16. 10. 2020

Ráda bych touto cestou poděkovala společnosti Fincentrum Reality a jmenovitě pak panu Macháčkovi za vstřícnost, profesionalitu a celkově za přístup k práci, kterou odvádí na výbornou.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Lubomír Hostek | 30. 7. 2020

Doporučuji. Jednali jsme s panem Macháčkem, který nás provedl celým procesem při prodeji družstevního bytu. Vše nám vysvětlil, zajistil profesionální nafocení bytu a sám zařídil virtuální prohlídku, takže zájemce si byt mohl projít v pohodlí domova přes telefon nebo počítač. Dá se říct, že za týden byl byt prodaný, což hodnotíme velmi příznivě.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Vitězslav a Monika Bémovi | 15. 10. 2019

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou velice poděkovat panu Radimovi Macháčkovi  za velmi profesionální práci makléře při koupi naší nemovitosti. Skvělá a naprosto sehraná práce od A-Z tím myslíme,pracovní nasazení, příprava veškerých smluv a plných mocí, srdečná ochota a přístup k zákazníkovi a to v kteroukoliv hodinu. Mohu jen vřele doporučit všem kdo chtějí kupovat jakoukoliv nemovitost,naprosto profesionální přístup,rychlé a vřelé jednání. Skvělá péče o zákazníka vše vyřízeno rychle včetně informovanosti jak a co je již hotové, jak vše probíhá a kdy se vše uskuteční. Vřele doporučím pana Macháčka všem mým známým, kteří by chtěli kupovat jakoukoliv nemovitost. Nejvíce si ceníme toho,že ač s manželem dlouhodobě pracujeme v cizině, byla naše koupě nemovitosti vyřízena a zpracovaná s neskutečnou profesionalitou a vše bylo vyřízeno za včetně daňového přiznání. Za nás nejvyšší hodnocení. Srdečně děkujeme.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Jiří a Eva Obdržálkovi | 15. 10. 2019

Dobrý den, velmi si vážíme zodpovědného a pečlivého přístupu makléře pana Radima Macháčka při prodeji naší nemovitosti. Prezentace pozemku byla velmi dobře připravena. Prohlídky pozemku byly zajištěny bez potřeby naší přítomnosti. Byli jsme seznamováni s průběhem prodeje. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup u nás vzbuzoval obdiv a plnou důvěru. Prodejní smlouvy byly připraveny precizně, s vysokou profesionalitou. Společné závěrečné jednání s kupujícími proběhlo rychle a k oboustranné plné spokojenosti. Pana makléře Radima Macháčka vřele doporučujeme.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
manželé Libuše a Zdeněk Rohlíčkovi | 15. 1. 2019

Dobrý den, vážený pane Radime Macháčku. Touto cestou bychom Vám velice rádi poděkovali za veškerý servis a přístup během koupi naší nemovitosti i papírování spojené se zaplacením daně z nabytí. Jste opravdový profesionál ve svém oboru. Umíte poradit, doporučit i srozumitelně vysvětlit. Velice si vážíme Vašeho lidského přístupu, ten je nade vše. Přejeme Vám úspěšný rok 2019 a realitnímu světu více takových manažerů jako jste Vy. 


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Vlastimil a Ivana Čermákovi | 4. 6. 2018

Dobrý den, dovolte mi vyjádřit za mne a mou ženu velké poděkování  realitnímu makléři panu Radimu Macháčkovi. Rodinné důvody nás tuto zimu přivedly k prodeji bytu na Kladně. Protože jsme s prodejem či nákupem realit doposud neměli absolutně žádné zkušenosti, byli jsme postaveni do nelehké situace laiků, kteří vůbec nevědí, jak to provést a co je k tomu třeba. K našemu velkému štěstí jsme však dostali doporučení a kontakt právě na pana Macháčka. Díky němu vše proběhlo až neuvěřitelně rychle a snadno. Bylo úžasné, jak nás krok za krokem provedl celým procesem, od zpracování webové nabídky přes bleskurychlé nalezení seriózního kupce až po finále ve formě převodu nemovitosti jedním a financí druhým směrem. Vždy byl nesmírně ochotný a připraven řešit případné "zádrhele" . Jestli existuje pro pana Macháčka nějaká stručná charakteristika, pak je to fantastický mix profesionality a lidského přístupu. Oba se ženou také "pracujeme s lidmi", tudíž takové vlastnosti dokážeme objektivně ocenit. Chtěli bychom  touto cestou  tlumočit naše absolutorium, spokojenost a poděkování. Neváhejte toto naše hodnocení použít  jako naše nejupřímnější doporučení všem jeho novým potencionálním zákazníkům. Ještě jednou děkujeme.


Radim Macháček
Realitní manažer
Radim Macháček
Jana a Martin Kulhánkovi | 16. 5. 2018

Pana Macháčka jsme oslovili při prodeji našeho domku. Již od začátku na nás velmi dobře zapůsobil, ochotně nám vysvětlil celý postup a poskytl veškeré informace. Při přípravě zakázky jsme ocenili všechny jeho rady a postupovali jsme dle nich. Při samotných prohlídkách jsme se na něj obrátili s naprostou důvěrou, prohlídky probíhali i bez nás. Časově nám vycházel maximálně vstříc. Celý průběh prodeje proběhl naprosto hladce, příprava smluvní dokumentace byla zpracována rychle a bezchybně. Pan Macháček byl s námi nepřetržitě ve spojení a vždy nás informoval o aktuálním průběhu. Poskytl nám dokonalé poradenství i po prodeji. Pana Macháčka si velice považujeme za jeho naprostou profesionalitu a zároveň si ho vážíme pro jeho lidský empatický přístup a ochotu nám naslouchat a vždy zodpovědět naše dotazy. Vřele doporučujeme všem přátelům a známým.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–9 z celkem 9 nalezených.