Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Pavel Vejvoda | 14. 5. 2021

S Vaším korektním přístupem a celkovým řešením koupě bytu v Kaznějově jsem byl naprosto spokojený. Veškeré informace z Vaší strany byly pro laika, jako jsem já, naprosto srozumitelné. Po celou dobu jste se nám plně věnovala (mně a mojí sestře) a odpovídala na všechny dotazy. Určitě bych Vás doporučil komukoliv ze svých známých. Ještě jednou za vše děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů v další kariéře makléře.


Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Ondřej Moravec | 3. 5. 2021

Jednání s paní Šnajdrovou bylo od začátku vstřícné a jednoduché, prodej mé nemovitosti se uskutečnil rychle a bez vážnějších komplikací Paní Šnajdrová vždy hájila mé zájmy, například při vyjednávání s protistranou. Potěšila mne zejména grafickým a obsahovým zpracovaním inzeratu přesně podle mých představ a přinesla do našeho obchodu potřebnou dávku zkušeností, znalostí a férového jednaní.


Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Rosťa Katona | 1. 3. 2021

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Šnajdrové, že mi pomohla s pronájmem bytu a postarala se o veškeré zaležitosti. Oceňuji příjemné vystupování a profesionální přístup. Vřele doporučuji.


Jana Šnajdrová
Realitní makléř senior
Jana Šnajdrová
Bartůňkovi | 31. 1. 2019

Dobrý den paní Šnajdrová, chtěl bych Vám tímto moc poděkovat za perfektní a velmi profesionální přístup při prodeji našeho bytu a za Vaši trpělivost. Budeme Vás určitě doporučovat všem svým známým i neznámým.
Jste člověk na svém místě. Přejeme Vám s manželkou co nejvíce prodaných nemovitostí a spokojených zákazníků a klientů v roce 2019 a dále. Mějte se famfárově a hodně štěstí.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–4 z celkem 4 nalezených.