Reference

!!!FinReal.Web.Views.Home.References.Arrow.Text Realitní makléř:

Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Miloš Kopecký | 22. 5. 2019

Po všech stránkách hladká spolupráce, profesionální přístup ze strany pana Beneše, velmi rychlé jednání, pro zákaznické jednání. Konzultace vždy probíhala tak, že vše mělo svoji hlavu a patu a oceňuji rovněž prezentaci k prodeji nemovitosti s portfoliem, profi fotografie a maximální snahu.
 


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Vilém Šimandl | 26. 11. 2018

Dobrý den pane Beneši, děkuji za dosavadní spolupráci, vše dopadlo podle představ. Přeji hodně úspěchů do další realitní činnosti.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Tomaszewská | 17. 10. 2018

Dobrý den pane Beneši, chtěla bych vám poděkovat za vaše služby, za lidský a profesionální přístup a přeji vám mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
Tereza Chlopčíková | 31. 5. 2018

 

Dobrý den, spolupráce s Vámi byla opravdu profesionální. Skvěle zpracovaná nabídka, hladký průběh prohlídek. Bohužel situace s průběhem hypotéky ze strany kupujících příznivá nebyla, ale to jste ovlivnit nemohl. Před dvěmi týdny jsem předávala kontakt na Vás sousedovi p. Páníkovi, který plánuje do roku byt přímo vedle nás také prodat. Snad se tedy ozve a domluvíte se. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné nastávající léto.


Jan Beneš
Realitní manažer
Jan Beneš
29. 9. 2017

Dobrý den, dovolte mě touto cestou ještě jednou poděkovat vaší firmě a zvlášť panu Benešovi za to, jak se nám při zajištění prodeje našeho bytu věnoval. Jeho přístup byl opravdu profesionální a komunikaci s ním naprosto bezproblémová. Jsem moc rád, že jsem dal na doporučení a svěřil prodej zrovna panu Benešovi. Udělal jsem dobře, a proto i já určitě vaší firmu a pana Beneše při jakékoliv příležitosti doporučím. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem, Emil Kocourek


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–5 z celkem 5 nalezených.