Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Pronájem rodinného domu 270 m2 Nezvalova, Jihlava

Pronájem rodinného domu 270 m2 Nezvalova, Jihlava

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Pro zájemce hledající nadstandardní bydlení k pronájmu zde máme zajímavý tip. Domů podobných rozměrů a možností využití už dnes na trhu moc neuvidíme.

Nemovitost má dvě obytná patra připravená pro Váš okamžitý komfort. V roce 2020 byla provedena částečná rekonstrukce, dispozičně se nyní jedná o dům 6+1. Za zmínku stojí velký obývací pokoj s krbovou vložkou, dvoje velké prosklené dveře do chodby pak vytváří skutečně rozlehlý a vzdušný prostor. Samozřejmostí je sociální zařízení na každém patře. Požitkáři jistě ocení venkovní posezení na rozlehlé terase s výhledem na zahradu či ranní kávu na balkoně na druhé straně domu. Když už jsme zmínili zahradu, ta je vybavena dřevěným domkem a prolézačkou pro děti.

Lokalita je místními obyvateli ceněna pro blízkost obchodního centra CityPark a samotného centra Jihlavy. Potěší také pěší vzdáleností do k rekreačním zónám Na Plovárně a Na Skalce. K procházce vybízí i nedaleké Sasovské údolí a místní biofarma.

Ačkoliv je to do centra krajského města cca 5 minut chůze, místo pro Váš vůz / vozy je také zajištěno, v přízemí je totiž garáž a lze využít i parkovací stání před domem.

Jako další zajímavost můžeme zmínit posilovnu s boxovacím pytlem, abyste nemuseli čelit náporu novoročních fitness nadšenců na veřejných místech.

Nemovitost je určena k dlouhodobému pronájmu. Stanete se právě Vy novými obyvateli tohoto domu?

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky