Pronájem pozemku 890 m2

Plocha celková: 890 m2 Číslo zakázky: 18162
Název: Pronájem pozemku 890 m2
Celková cena: 30 Kč (Za m2/rok)
26 700 Kč
Adresa: Lípa
Datum aktualizace: 26. 9. 2022
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 890 m²

Máme speciální nabídku pro ty, kdo touží po klidném odpočinku ať už o víkendu, dovolené nebo třeba i v penzi. Máme totiž novou, kompletně zařízenou dřevěnou mobilní chatu za cenu 990.000,- Kč umístěnou na pozemku, kde, kromě zajíců a srnek, nejsou žádní sousedi, je zde absolutní klid a stín vzrostlých stromů. Přes pozemek vede potůček, takže se nabízí možnost vybudovat třeba jezírko.
Pozemek nedaleko obce Lípa u Havlíčkova Brodu bude mít po zaměření celkovou plochu 450 m² je přístupný je po asfaltové cestě ze silnice spojující Okrouhličku a Lípu. Co se týká chaty, tak se jedná o chatu novou o celkové ploše 22 m² včetně zastřešené terasy. Vše je zhotoveno z kvalitního dřeva, na střeše jsou šindele z kanadského cedru. Chata je celoročně obyvatelná, vybavená je kuchyňkou, kuchyňským stolem, sprchovým koutem, a toaletou. Voda je v nádrži v podkroví.
Zdroj elektřiny (solární panely), jezírko nebo lávku lze zajistit prostřednictvím stávajícího majitele.
Cena pronájmu pozemku je 30 Kč/m²/rok, což činí 13.500 Kč/rok. Chata je k prodeji, jak již bylo zmíněno, za 950.000,- Kč a bude ve vlastnictví nájemníka pozemku. V případě, že nájemník pozemku a majitel chaty v jedné osobě nájem pozemku jednou ukončí, může si pak chatu přemístit libovolně na pozemek jiný.
Důležitá poznámka - pronájem pozemku je možný pouze s odkupem chaty.
Technické detaily a organizační postup vyjasníme při osobním setkání.

Celková plocha 890 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky