Pronájem pozemku 890 m2, Lípa

Plocha celková: 890 m2 Číslo zakázky: 18162
Název: Pronájem pozemku 890 m2, Lípa
Celková cena: 30 Kč (Za m2/rok)
26 700 Kč
Adresa: Lípa
Datum aktualizace: 25. 3. 2022
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 890 m²

Máme speciální nabídku pro ty, kdo touží po klidném odpočinku ať už o víkendu, dovolené nebo třeba i v penzi. Máme totiž novou, kompletně zařízenou dřevěnou mobilní chatu za cenu 1 mil. Kč. A pro toho, kdo by nevěděl kam ji umístit, máme k dlouhodobému pronájmu pozemek kde, kromě zajíců a srnek, nejsou žádní sousedi, je zde absolutní klid a stín vzrostlých stromů. Přes pozemek vede potůček, takže se nabízí možnost vybudovat třeba jezírko.
Pozemek nedaleko obce Lípa u Havlíčkova Brodu má celkovou plochu 890 m² a bude na umístění chaty připraven podle konkrétních požadavků a přání. Přístupný je po asfaltové cestě ze silnice spojující Okrouhličku a Lípu. Co se týká chaty, tak se jedná o chatu novou o celkové ploše 22 m² včetně zastřešené terasy. Vše je zhotoveno z kvalitního dřeva, na střeše jsou šindele z kanadského cedru. Chata je celoročně obyvatelná, vybavená je kuchyňkou, kuchyňským stolem, sprchovým koutem, a toaletou. Elektřina bude zajištěna solárními panely nad rámec uvedené ceny, voda je v nádrži v podkroví.
Cena pronájmu pozemku je 30 Kč/m²/rok, což činí 26.700 Kč/rok. Chata je k prodeji, jak již bylo zmíněno, za 1 mil. Kč a bude ve vlastnictví nájemníka pozemku. V případě, že nájemník pozemku a majitel chaty v jedné osobě nájem pozemku jednou ukončí, může si pak chatu přemístit libovolně na pozemek jiný.
Technické detaily a organizační postup vyjasníme při osobním setkání.

Celková plocha 890 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky