Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Pronájem kanceláře 47 m2 Vídeňská, Brno Štýřice

Pronájem kanceláře 47 m2 Vídeňská, Brno Štýřice

Užitná plocha: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Umístění: -
Stavba: -
Zařízeno: -

Nabízíme k pronájmu příjemné a moderní kancelářské prostory, které se nachází ve druhém podlaží komfortní administrativní budovy s výtahem v blízkosti centra. Kancelář o velikosti 47 m2, s výhledem do klidné městské části, je vybavena IT sítěmi a je možné se domluvit na vybavení nábytkem. Kuchyňka a sociální zařízení se nachází na chodbě, jsou společné. Budova má recepci s celodenním provozem a je pod dohledem kamerového systému, kanceláře jsou klimatizované. S nabízenou kanceláří si lze pronajmout i další místnost či skladový prostor a dále je možné si pronajmout i parkovací místo, které je také pod dohledem kamerového systému. Nicméně lze vcelku volně parkovat i v blízkém okolí.
Budova se nachází v oblasti veškeré občanské vybavenosti a v blízkosti zastávek MHD, s dostupností do 18 min na Hlavní nádraží. Poloha je výhodná i pro rychlý výjezd z města směrem na Prahu, Bratislavu a Vídeň.
Volné ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky