Pronájem kanceláře 441 m2 Plzeňská, Praha Smíchov

Užitná plocha: 431 m2 Číslo zakázky: 12197
Název: Pronájem kanceláře 441 m2 Plzeňská, Praha Smíchov
Celková cena: 4 310 EUR (Za měsíc)

+ podíl na provozních nákladech 1500 EUR měsíčně
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Bez poplatků
Adresa: Plzeňská , Praha
Datum aktualizace: 27. 8. 2020
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obchodní
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ano

Nabízíme vám k postoupení nájmu velmi pěkné a nadstandardně vybavené kanceláře, které se nachází v přízemí kancelářské budovy Smíchov Gate, která se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 5 – Anděl v Plzeňské ulici, což zaručuje výbornou dostupnost MHD i autem. Budova je díky svému umístění skvěle viditelná a kanceláře disponují recepcí, mnoha různými prostory pro jednání s klienty a také zázemím pro pracovníky jako je šatna, zasedací místnost, kuchyňka a toalety a jsou kompletně vybaveny a ihned k dispozici. Kanceláře jsou plně klimatizovány a parkovací místa se nachází přímo v podzemní garáži, kde je k dispozici celkem 119 parkovacích míst. Budova byla postavena ve tvaru písmene H a zaručuje tak maximální efektivitu prostor. Občanská vybavenost lokality je výborná, v docházkové vzdálenosti od Smíchov Gate a také v blízkém nákupním centru Nový Smíchov je řada restaurací, kaváren, obchodů, služeb a hotelů. Bližší informace vám rádi poskytneme po telefonu nebo na osobní prohlídce těchto atraktivních prostor. V případě rychlého jednání nabízíme jeden měsíc nájmu zdarma a dále je možno dle dohody ponechat nábytek a vybavení kanceláře.

We offer for sale very nice and luxuriously equipped offices, located on the ground floor office building Smichov Gate, which is located in an attractive location of Prague 5 - Andel in Plzenska Street, which guarantees excellent accessibility by public transport and by car. The building is perfectly visible due to its location and the offices have a reception, many different rooms for dealing with clients as well as facilities for workers such as a dressing room, meeting room, kitchen and toilets and are fully equipped and available immediately. The offices are fully air-conditioned and parking spaces are located directly in the underground garage, which has a total of 119 parking spaces. In the case of quick negotiations we offer one month of rent free of charge and it is also possible to leave furniture etc.

Druh objektu Skeletová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obchodní
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží objektu 6
Číslo podlaží 1
Podzemní podlaží 2
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Počet míst k parkování 119
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Ostatní Ostraha, Recepce
Plocha užitná 431 m²
Celková plocha 441 m²
Rok kolaudace 2006
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky