Pronájem kanceláře 441 m2 Plzeňská, Praha Smíchov

Užitná plocha: 431 m2 Číslo zakázky: 12197
Název: Pronájem kanceláře 441 m2 Plzeňská, Praha Smíchov
Celková cena: 10 EUR (Za měsíc)

Cena za m2
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Bez poplatků
Adresa: Plzeňská , Praha
Datum aktualizace: 9. 2. 2021
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obchodní
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ano

Nabízíme k podnájmu velmi pěkné a nadstandardně vybavené kanceláře v přízemí kancelářské budovy Smíchov Gate, nacházející se v atraktivní lokalitě Prahy 5 – Anděl, v Plzeňské ulici. Kromě výborné dostupností MHD i autem může tato lokalita nabídnout v docházkové vzdálenosti i veškerou občanskou vybavenost. (OC Smíchov 200m). Budova je díky svému umístění skvěle viditelná, kanceláře jsou plně klimatizovány a disponují recepcí, mnoha různými prostory pro jednání s klienty a také zázemím pro pracovníky jako je šatna, zasedací místnost, kuchyňka a toalety. Zařízení kanceláří lze po dohodě odkoupit za zvýhodněnou cenu a je ihned k dispozici. Další výhodou je i možnost využití parkovacích míst v podzemních garážích přímo v budově. Výše uvedené podmínky jsou v platnosti do 31.10.2021, kdy nám končí nájemní smlouva s vlastníkem budovy, nicméně je možnost uzavřít nájemní smlouvu s vlastníkem a pokračovat v užívání prostor. Bližší informace vám rádi poskytneme po telefonu nebo na osobní prohlídce těchto atraktivních prostor.

We offer for sale very nice and luxuriously equipped offices, located on the ground floor office building Smichov Gate, which is located in an attractive location of Prague 5 - Andel in Plzenska Street, which guarantees excellent accessibility by public transport and by car. The building is perfectly visible due to its location and the offices have a reception, many different rooms for dealing with clients as well as facilities for workers such as a dressing room, meeting room, kitchen and toilets and are fully equipped and available immediately. The offices are fully air-conditioned and parking spaces are located directly in the underground garage, which has a total of 119 parking spaces. In the case of quick negotiations we offer one month of rent free of charge and it is also possible to leave furniture etc.

Druh objektu Skeletová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obchodní
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží objektu 6
Číslo podlaží 1
Podzemní podlaží 2
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Počet míst k parkování 119
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Ostatní Ostraha, Recepce
Plocha užitná 431 m²
Celková plocha 441 m²
Rok kolaudace 2006
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky