Pronájem kanceláře 159 m2 Nové sady, Brno

Užitná plocha: 132 m2 Číslo zakázky: 16529
Název: Pronájem kanceláře 159 m2 Nové sady, Brno
Celková cena: 41 407 Kč (Za měsíc)
Adresa: Nové sady, Brno
Datum aktualizace: 21. 3. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne

Nabízíme k pronájmu komfortní kancelářský komplex s parkováním a výtahem v centru Brna. Jedná se o zajímavou lokalitu na trase MHD v blízkosti Hlavního nádraží, s jednoduchým výjezdem směrem na Prahu, Olomouc, Vídeň.
Kanceláře se nachází v 5.NP moderní administrativní budově s bezbariérovým přístupem. Objekt je pravidelně udržovaný, prostory jsou klimatizované a jsou napojeny na telekomunikační a datové služby.
Vlastní kancelářské prostory o užitné ploše 132 m2 jsou rozčleněny do několika funkčních částí, což umožňuje jejich efektivní využití pro veškeré činnosti, včetně přijímání návštěv, a do jisté míry i variabilitu jejich uspořádání. Pro lepší představu si můžete prohlédnout situační plánek v galerii.
Samotné kancelářské místnosti jsou prostorné, s dostatkem světla, dobře odizolované od okolního hluku. Jsou optimálně navrženy pro zajištění veškeré administrativní činnosti, komunikace i jednání se zákazníky. V jedné z místností je zřízen pěkný kuchyňský kout a v další části se nachází oddělené toalety pro celý kancelářský komplex.
Podle požadavku zákazníka je možné rovněž zajistit pronájem parkovacích míst, nicméně i v blízkém okolí lze volně parkovat. Volné ihned. NEHRADÍTE PROVIZI RK. Cena nájmu - 41 407 Kč/měsíc + DPH; ; zálohy na energie + služby 7 938 Kč/měsíc + DPH. Cena za ostatní plochy: parkovací stání a vybavení kanceláří může být k jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, těším se makléř Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Půdní byt Ne
Počet podlaží objektu 6
Číslo podlaží 5
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ne
Plocha užitná 132 m²
Celková plocha 159 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky