Pronájem kanceláře 113 m2 Křenová, Brno

Užitná plocha: 113 m2 Číslo zakázky: 5787
Název: Pronájem kanceláře 113 m2 Křenová, Brno
Celková cena: 27 400 Kč (Za měsíc)

+ služby a energie
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Křenová, Brno
Datum aktualizace: 23. 3. 2021
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba:
Zařízeno: Ano

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komfortní 119 m2 kancelářský komplex v moderním administrativním centru polyfunkčního objektu Zderad ve středu Brna. Budova z roku 2008 je zajímavě situovaná v historické části města na ulici Křenová a svým netradičním architektonickým řešením jemně dotváří industriální charakter této městské části.
Administrativní centrum má pět pater s centrálním schodištěm a výtahem. Veškeré prostory jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny telekomunikačními i datovými službami. V objektu je zajištěn chod recepce, údržba, úklid a další dle požadavku klienta.
Kancelářský prostory víceúčelového charakteru o se nachází v prvním patře a jsou vybaveny kuchyňkou. Dvě samostatné místnosti jsou vhodné pro zázemí vedení firmy nebo pro jednání se zákazníky. Větší místnost charakteru „open-space“ 92 m2 lze rozdělit na dvě části, přičemž vzniklé prostory mohou mít i samostatné vstupy. Na přání klienta je možné místnost kompletně vybavit kancelářským nábytkem podle zadání.
Prostory plně doporučujeme pro jejich výbornou polohu přímo v centru města a rychlé spojení prostřednictvím několika linek MHD. Dalším plusem je možnost pronájmu parkování v podzemních garážích nebo využití bezplatného parkoviště za budovou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží objektu 5
Číslo podlaží 2
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ne
Plocha užitná 113 m²
Celková plocha 113 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky