Prodej zemědělské usedlosti 1120 m2, Želetava Šašovice

Užitná plocha: 1120 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 7772
Název: Prodej zemědělské usedlosti 1120 m2, Želetava Šašovice
Info o ceně u RK
Adresa: Želetava
Datum aktualizace: 6. 3. 2019
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Rohový
Typ domu: Přízemní
Umístění: Okraj obce

Hledáte ke koupi zemědělskou usedlost nebo nemovitosti na investici? Pak přijměte mé pozvání na prohlídku této zemědělské stavby v Šašovicích o celkové ploše 2 161m2.
Obytná část je zrekonstruovaná a nyní je ve skvělém stavu. Nemovitost je možné využít jako zemědělsko-hospodářskou stavbu , penzion nebo se zde mohou vytvořit byty.
Na vlastním pozemku se nachází obytné i neobytné prostory. V obytné budově jsou 2 koupelny, 4 ložnice, 1 obývací pokoj, 2 kuchyně a 1 rozsáhlá společenská místnost. Vedle této místnosti je vstup na půdu, která vede přes celý objekt. Půda se nabízí pro vytvoření krásného podkroví až o 7 pokojích (apartmánech). K této budově dále patří sklad, dílna, kovárna a stodola. Další stavba je určená pro chov dobytka (tzv. býčárna), ve které se nachází 3 veliké místnosti. V případě, že byste dobytek nechovali, nabízí se tato stavba na vytvoření například bazénu s wellness a jiné. V popředí je nynějším majitelem postavena pergola s krbem a posezením. Na pozemku se nachází vlastní studna. V případě, že tuto zemědělskou stavbu chcete koupit za účelem chovu dobytka, rádi Vám odprodáme louku či pole, které se nachází pouhých pár kroků odtud.
Šašovice je velice klidná ves. Nyní zde sídlí firma Tirad s.r.o., která zaměstnává přes 140 pracovníků. Nachází se 1,5 km vedle velmi frekventované silnice směřované z Jihlavy na Znojmo a necelé 3 km od Želetavy, ve které je Základní i Mateřská škola, obchody, pošta, restaurace a mnoho dalšího. Historické město Telč je vzdálené 20 km od Šašovic.
Pokud máte zájem o koupi této zemědělské stavby a chtěli byste ji přestavit například na penzion či jiné, náš specialista na finance Vám velice rád pomůže s financováním této nemovitosti, případně je i možnost zajištění si dotace na podnikatelské záměry. Neváhejte mě kontaktovat ještě dnes a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči!

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Typ objektu Rohový
Typ domu Přízemní
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Pozemní stavba
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Garáž Ano
Bazén Ano
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Jiné
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Počet objektů 2
Plocha zastavěná 1120 m²
Plocha užitná 1120 m²
Plocha pozemku 2161 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky