Prodej zahrady 3060 m2, Střelice

Plocha celková: 3060 m2 Číslo zakázky: 6754
Název: Prodej zahrady 3060 m2, Střelice
Celková cena: 350 Kč (Za m2)

Plus provize RK
poznámka k ceně

1 071 000 Kč
Hypotéka: od 4 908 Kč měsíčně (více)
Adresa: Střelice
Datum aktualizace: 9. 5. 2019
Stavba:
Zástavba: Rekreační
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Místní zdroj
Celková plocha: 3060 m²

Nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek na okraji Střelic o výměře 3060 m2 vhodný k využití zahrady. V horní části je pozemek kaskádovitě členěný a lze zde postavit chatičku do 50 m2 či mobilní dům. Na pozemku rostou ovocné stromy (jabloně, třešně, švestky, višně, ořechy a meruňka).
Součástí je i vrtaná studna s vodním sloupcem 11 m. Pozemek je upravený bez náletů, široký přes 20 m. Prostředí je klidné, v přírodě na jižní straně. V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku do nedalekých Omic. Vlaková stanice je 10 minut pěšky. Do Brna je to 14 km. Ve Střelicích najdete poštu, jsou zde i potravinářské obchody i obchody s průmyslovým a papírnickým zbožím a několik restauračních zařízení. Rekonstrukcí prošla základní škola, obec zřizuje i mateřskou školu, mimoškolní výchovu zajišťuje základní umělecká škola.
Ve staré škole je rozsáhlá místní knihovna. V budově radnice se nachází Střelické muzeum. Sportovní aktivity zajišťuje TJ Sokol Střelice, letní rekreaci slouží nevelké koupaliště. Aktivní jsou občanská sdružení a spolky, např. Sbor dobrovolných hasičů.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Zástavba Rekreační
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Místní zdroj
Příjezdová komunikace Neupravená
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Šířka 21 m
Délka 140 m
Celková plocha 3060 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky