Prodej zahrady 2357 m2 Velké Meziříčí

Plocha celková: 2357 m2 Číslo zakázky: 16666
Název: Prodej zahrady 2357 m2 Velké Meziříčí
Info o ceně u RK
Adresa: Velké Meziříčí
Datum aktualizace: 26. 4. 2021
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 2357 m²

Sníte o krásné zahradě nad kterou slunce nezapadá, nebo hledá místo pro odpočinek, vhodné místo kde postavíte chatu pro rodinnou dovolenou, nebo se chystáte zahradničit?

Zastavte se a prohlédněte si tuto výjimečnou nabídku:

Předmětem prodeje je výjimečné místo, nádherná zahrada o celkové výměře 2357 m2 cca (29 m2 x 79 m2) v oblasti Fajtova kopce, nedaleko od Velkého Meziříčí.

Součástí pozemku, který je v nabídce jsou základy původní chaty s přiděleným evidenčním číslem. Na pozemku se nachází nová dřevěná chatka na betonovém základu, aktuálně využívaná na uskladnění zahradnických potřeb. Součástí je vlastní studna poskytující dostatečnou zásobu vody.
Na zahradě je vysazeno několik vzrostlých ovocných stromů (švestky a jabloně), kterým se díky kvalitní zemině velmi dobře daří a která je vhodná k pěstovaní ovoce a zeleniny pro vlastní potřebu.
Zahrada je z větší části oplocená s uzamykatelnou vstupní branou, ke které vede asfaltová cesta s možností parkování přímo u pozemku.

Pro milovníky lyžování je výhodou blízko ležící sjezdovka a upravované běžecké tratě.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Umístění Okraj obce
Příjezdová komunikace Asfaltová
Celková plocha 2357 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky