Prodej výrobní haly 1111 m2 Bartovická, Ostrava Bartovice

Užitná plocha: 1111 m2 Číslo zakázky: 10276
Název: Prodej výrobní haly 1111 m2 Bartovická, Ostrava Bartovice
Celková cena: 7 400 000 Kč

Plus provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 33 910 Kč měsíčně (více)
Adresa: Bartovická, Ostrava
Datum aktualizace: 3. 12. 2017
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Ve výstavbě
Zástavba: Průmyslová
Umístění:
Stavba:
Zařízeno:

Prodáváme rozestavěnou výrobní halu o zastavěné ploše 882m2 včetně okolního pozemku o celkové výměře 14111m2. Hala je provedena formou montované středně těžké ocelové konstrukce se zateplením. Půdorysné rozměry 18,5x42,5m, světlá výška 12,6m. Opláštění je provedeno stěnovými (80mm) a střešními (100mm) sendvičovými PUR panely.
V hale je postavena jeřábová dráha na úrovni +10,55m a probíhá po celé délce haly. Konstrukce je navržena pro mostový jeřáb s rozpětím 16,8m o nosnosti 10t.
Základy a konstrukce haly včetně jeřábové dráhy jsou kompletně dokončeny. Opláštění haly je dokončeno z 80%, podlahy jsou realizovány po úroveň hutněného struskového lože.
Součástí objektu je i administrativní budova. Budova je postavena jako montovaná středně těžká ocelová konstrukce se zateplením. Půdorysné rozměry budovy jsou 15,5x7 m. Administrativní budova je kompletně dokončena.
Ve výrobním areálu jsou dokončeny veškeré inženýrské sítě: elektro přípojka NN, 400V, jistič HDS 40A, instalovaný výkon 25kW, přípojka pitné vody DN 50, přípojka užitkové vody (z vlastní studny v areálu), splašková kanalizace svedená do železobetonové žumpy o objemu 30m3, dešťová kanalizace s přivedením do budoucí retenční nádrže (rybník), telefonní a datové připojení, přípojka plynu DN 80.
Ve fázi přípravy (dokončený objekt stavidla) se nachází rybník (retenční nádrž dešťových vod).
Komerční objekt je přístupný po asfaltové příjezdové komunikaci z ul. Bartovická. Areál včetně přilehlých pozemků je oplocen 1,8 m vysokým pletivem s povrchovou úpravou plastem. Venkovní i vnitřní prostory jsou střeženy zabezpečovacím systémem (pohybová čidla) s napojením na centrální pult. Dojezd pracovníků ostrahy po spuštění poplachu do 15 minut.
K výstavbě je k dispozici kompletní projektová dokumentace včetně platných stavebních povolení. Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti.

Druh objektu Skeletová
Stav objektu Ve výstavbě
Zástavba Průmyslová
Počet podlaží objektu 3
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové, Jiné
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 400V
Doprava Silnice
Ostatní Ostraha - PCO
Plocha zastavěná 882 m²
Plocha užitná 1111 m²
Celková plocha 1111 m²
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky