Prodej ubytovacího zařízení 800 m2 Trutnov

Užitná plocha: 640 m2 Číslo zakázky: 18719
Název: Prodej ubytovacího zařízení 800 m2 Trutnov
Celková cena: 12 500 000 Kč

Celková plocha je včetně skladů, sklepu,..
poznámka k ceně

Hypotéka: od 80 844 Kč měsíčně (více)
Adresa: Trutnov
Datum aktualizace: 22. 2. 2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Umístění: Polosamota
Stavba: Rodinný dům
Zařízeno: Ano

Hledáte unikátní formu bydlení nebo podnikání ? Čeká na Vás vyjímečný dům „zámek u skály „ s altánkem s barem, ohništěm a bazénem, chatou, travnatým plochami a zastřešenými úložnými prostory nebo stavbami pro chov zvířat. Dům je zasazen v přírodní scenérii v klidu s celk. plochou 4 564m2 a zároveň je blízko k plné obslužnosti města Trutnova.

Dům je krytý skálou a není v klasické zástavbě rodinných domů…Co si více přát ?

Dům je inzerován i jako rodinný dům, kde je dalších 30 fotek.

Je vhodný pro podnikatele, investory nebo pro více generační bydlení. Dům má 3 bytové jednotky s možností využití komerčních prostor pro vybudování dalších až 2 bytů..nebo apartmánů k pronájmu – včetně rekreačního pronájmu Altánku s bazénem nebo chaty,.. Podnikatel, může bydlet v domě a zároveň podnikat v různých oborech včetně pronájmu určitých prostor.

V Přízemí domu je BYT 2+1 s plochou cca 73m2 s chodbami a se samostatným vchodem s možností rozšíření o technickou místnosti s 12m2 pro účely např. pracovny, ložnice.. ; Je obyvatelný v původním stavu. ; Garáž má plochu cca 41m2 a chodba u schodiště do dalšího patra cca 7m2.
Ve stavbě směřující ke skále – cca 56m2 může být případně kancelář nebo sklad (dilny) s kuchyní a s WC se samostatným vchodem (V minulosti tam byla prodejna). Vybudovat fitness ?

V 1 patře je BYT 5+1 cca 138m2 vč. vstupního zádveří v přízemí a schodiště. Byt má samostatný vchod a je po sympatické rekonstrukci s původní koupelnou a výstupem na balkón a případně s výstupem na nevyužívanou vnitřní terasu cca 40m2.
Ve stavbě směřující ke skále - cca 56 m2 je kancelář a sklady(možnost předělat na byt, apartmán se samostatným vchodem zvenčí,..)

V půdním prostoru je vybudován BYT = 3 (2) + 1 (mezonetový) - cca 110m2 se skosenými bočními stěnami včetně možnosti využít menších prostor v dalším patře v podkroví střechy. K bytu náleží terasa cca 14m2. Byt nemá kuchyňskou linku, je třeba dodělat zásuvky atd.

Sklep má cca 50m2 (kotelna, uhelna, sklad..).

Centrální vytápění řešeno kotlem na tuh. paliva nebo elektrokotlem. Nemovitost má 2 studny a u skály je celkově zastřešený zadní prostor s hrubou stavbou cca 10m2.

Altánek (cca 35m2) pro rodinné nebo firemní oslavy je osvětlen, ozvučen pro diskotéky a fajn je i zastřešený bazén a WC na pozemku (možnost pronájmu).

Chata (cca 32m2) a zastřešená pergola s kuch. koutem má 24m2 a WC vybízí rovněž k relaxaci, posezení u ohniště…(možnost pronájmu) . U chaty jsou i skladové zastřešené stavby ( cca 40m2).

Lze nabídnout též stavby pro chov zvířat, sklady cca 50m2 včetně travnaté plochy.

Dům je situován na úžasném místě v přírodě u lesa. Lze vyběhnout do lesa, lyžovat, kolovat....a jste zároveň kousek od města ! Autem jste za pár minut ve Skiareálu Mladé Buky a nedaleko je i Skiareál Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. To nejlepší financování Vám zařídíme u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Na prohlídku zámku s Vámi se těší Ivan Junek.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Umístění Polosamota
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ano
Půdní byt Ano
Počet podlaží objektu 2
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ano
Plocha garáží 55 m²
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Satelit
Elektřina 230V
Doprava Silnice
Plocha zastavěná 760 m²
Plocha užitná 640 m²
Celková plocha 800 m²
Plocha parcely 4564 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky