Prodej ubytovacího zařízení 6000 m2, Myštice

Užitná plocha: 3000 m2 Číslo zakázky: 18226
Název: Prodej ubytovacího zařízení 6000 m2, Myštice
Celková cena: 18 500 000 Kč
Hypotéka: od 119 649 Kč měsíčně (více)
Adresa: Myštice
Datum aktualizace: 12. 12. 2022
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Umístění: Samota
Stavba:
Zařízeno: Ano

Ráda bych Vám nabídla tento krásný penzion. Mlýn Kostřata má skvělou pověst a lidé se do něj rádi vrací. Stačí tedy navázat na úspěch původních majitelů a budete v rukou držet opravdový poklad v srdci přírody. Nemovitost najdete nedaleko obce Myštice. Využití je zde celoroční. V letním období jsou zde cyklostezky koupání a odpočinku u bazénu, v zimním období si na své přijdou nejen milovníci běžek. Během podzimu, a tak říkajících hluchých míst je penzion možnost využívat pro skupinové akce, firemní školení, jógy či jiných aktivit a je zde možnost využít prostornou tělocvičnu. Nemovitost je rozdělena na dvě části. Jedna budova, kde najdete ubytovací část. Je zde k dispozici deset pokojů pro ubytování 28 hostu, každý pokoj má samostatné WC a koupelnu. Ve společných prostorách této budovy najdete bar s posezení, kde je k dispozici kulečník. A v neposlední řadě je zde malá sauna. Dále je tu společná jídelna a malá kuchyň. Ve slunných dnech je úžasné ráno posnídat obklopeni pouze samotnou přírodou.
V druhé budově je byt majitelů o velikosti 3KK s dvěma koupelnami s WC. Dále pak dva pokoje se samostatnými koupelnami s WC. Tyto pokoje jsou již předpřipraveny k vybudování apartmánu, je zde přivedena voda a obklady v kuch. koutě. Ve spodní části najdete dílnu s garáží, tělocvičnu s WC. Součástí nemovitosti jsou přilehlé pozemky které nabízí další možností, k vybudování kupříkladu tenisových kurtů . Více informací ohledně chodu penzionu najdete na stránkách Penzion Mlýn Kostřata.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Umístění Samota
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní byt Ne
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 1786 m²
Plocha užitná 3000 m²
Celková plocha 6000 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky