Prodej ubytovacího zařízení 436 m2, Oloví

Užitná plocha: 638 m2 Číslo zakázky: 18149
Název: Prodej ubytovacího zařízení 436 m2, Oloví
Celková cena: 3 999 000 Kč
Hypotéka: od 25 863 Kč měsíčně (více)
Adresa: Oloví
Datum aktualizace: 19. 9. 2022
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Umístění: Okraj obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Částečně

Prodej velkého třípodlažního domu se dvěma vchody v obci Oloví - Hory. Rekonstrukcí dokončenou v r. 2000 byla nemovitost upravena pro potřeby komunitního centra.
V přízemí s průchozí chodbou je velký sál, kuchyně, dvě místnosti, koupelna, toalety a schodiště. Na 2.NP jsou dva samostatné byty s dispozicí 3+1. V mezipatrech jsou po obou stranách toalety. Třetí podlaží je dispozičně rozděleno na tři menší místnosti využívané jako kanceláře a sklad, dlouhou chodbu a čtyři prostorné pokoje s okny do ulice.
Dům je kompletně podsklepený. V suterénu najdeme technickou místnost s plynovým kotlem + zásobník na vodu, chodbu + sklepní místnosti, které byly využívány jako herny, sušárna, dílna a sklady.
Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci, je zaveden plyn i elektřina. Rozvody vody, odpadů, elektřiny, plynu a ústředního topení v suterénu, v 1. a 3. NP jsou po rekonstrukci. Vytápění 2. NP ( bytů) bylo při rekonstrukci vyřešeno elektrickými panely a přímotopy. Parkování je možné po dohodě s městem před domem.
Olovím protéká řeka Svatava, v jeho okolí jsou lesy s cyklostezkami a trasami pro letní i zimní turistiku. Ve městě jsou obchody, ZŠ, MŠ, pošta, MěÚ, čerpací stanice, praktický a zubní lékař, autobusové i vlakové spojení.
Cena je včetně zajištění financování, smluvního a realitního servisu. Prohlídka je možná po dohodě s makléřkou. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Počet podlaží objektu 3
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Plocha parkování 50 m²
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální elektrické, Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Ostatní
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 255 m²
Plocha užitná 638 m²
Celková plocha 436 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky