Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou

Užitná plocha: 396 m2 Číslo zakázky: 18189
Název: Prodej ubytovacího zařízení 421 m2 Smetanova, Bakov nad Jizerou
Celková cena: 7 790 000 Kč
Hypotéka: od 50 143 Kč měsíčně (více)
Adresa: Smetanova, Bakov nad Jizerou
Datum aktualizace: 2. 6. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Umístění:
Stavba: Rodinný dům
Zařízeno: Ano

Přemýšlíte nad podnikáním v oblasti ubytování? Rádi byste koupili nemovitost poblíž Mladé Boleslavi? Nebo spíše hledáte prostorný vícegenerační dům? V každém případě se díváte na ten správný inzerát.

Nabízíme k prodeji tento prostorný rodinný dům, který sloužil mnoho let jako restaurace s ubytováním, později pouze jako penzion. Nemovitost má dvě obytná podlaží o celkové ploše 369 m2, prostorný sklep 78 m2 a venkovní sklad 36 m2. Pozemek je o celkové ploše 421 m2.

Nyní má dům k ubytování celkem 8 pokojů. Pět pokojů v horním patře má každý své sociální zařízení, tři pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení na chodbě. Nemovitost má k dispozici 3 sklady pro zázemí penzionu a také společnou kuchyň. Pokoje jsou vybavené postelemi, stolky a židlemi (v přízemí majitelé zakoupili kompletně nové postele a lůžkoviny).

Sklepení je prostorné a lze ho využít jako další místnost např. kuchyni, či sklad. Dále se zde nachází kotelna s centrálním plynovým kotlem pro vytápění. Do sklepa je zaveden výtah pro dopravu sudů.

Dům je připojen na plyn, elektřinu, městskou kanalizaci a vodovod. Zálohy na energii činily měsíčně přibližně: 9.000,- Kč za elektřinu, 11.000,- Kč za plyn a 1.500,- Kč za vodu.

Nemovitost byla vystavena přibližně v roce 1920 a od roku 1995 probíhaly kompletní rekonstrukce. Vedení vody je v plastu, topení v železu, elektřina v mědi. Střecha je eternitová, zateplená skelnou vatou. Okna v přízemí jsou dřevěná s venkovními elektrickými roletami, střešní okna v patře jsou plastová.

K domu náleží dlážděný dvůr, kde je možné parkovat automobily. Vjezd je umožněn elektrickými vraty na dálkové ovládání. V rohu dvora je zelená zahrádka a v další části se nachází venkovní sklad.

Penzion se nachází poblíž centra Bakova v ulici Smetanova. Náměstí je vzdáleno cca 450 m, škola 550 m, restaurace 100 m, volnočasový areál 700 m. Město Bakov má přibližně 5.100 obyvatel a leží 14 km od Mladé Boleslavi a 3km od dálnice Praha-Liberec.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ano
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Plocha užitná 396 m²
Celková plocha 421 m²
Rok výstavby 1920
Rok rekonstrukce 1995
Třída energetické náročnosti budovy E - nehospodárná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky