Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej ubytovacího zařízení 385 m2 Litohoř

Prodej ubytovacího zařízení 385 m2 Litohoř

Užitná plocha: - Číslo zakázky: -
Název: -
-
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Umístění: -
Stavba: -
Zařízeno: -

Exklusivně nabízíme k prodeji stylový Hotel a Penzion v bezprostřední blízkosti atraktivního sportovně rekreačního areálu, který lze využít k podnikání. Známý, zavedený a klientsky úspěšný hotel s pensionem se nachází nedaleko Moravských Budějovic. Stylová restaurace, klid, relax, sportovní vyžití i možnost výletů jsou zárukou velmi dobré investice.
Jedná se o komfortní, plně vybavený Hotel*** a Penzion včetně pozemků, s celkovou kapacitou ubytování 44 míst. Hotel je moderní, čtyři roky po kolaudaci.
K hotelu patří restaurace pro 80 osob, jejíž součástí je i profesionálně zařízená kuchyň. Penzion je velmi dobře udržovaný. Disponuje barem se salónkem pro 40 osob.
Kromě vlastního ubytovacího zařízení se nabízí k prodeji vybavení sportovišť, venkovní zázemí restaurace, kamenné grily a dále pak kvalitně zateplená dřevostavba skladů a dílny včetně techniky pro údržbu areálu.
Celý komplex je atraktivní a důmyslně vybudovaný pro maximální využitelnost návštěvní kapacity. K plnému sportovnímu vyžití mohou přispět tenisové a beachvolejbalové kurty, horolezecká stěna i dvě fotbalová hřiště a rekreace u místní vodní nádrže.
Budovy a areál jsou známé srazy členů historických automotoklubů, sportovními turnaji a soustředěními, oslavami apod. Jsou pro kupujícího dobrou investicí také pro svou polohu.
Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky