Prodej ubytovacího zařízení 370 m2, Týnec

Užitná plocha: 350 m2 Číslo zakázky: 19639
Název: Prodej ubytovacího zařízení 370 m2, Týnec
Celková cena: 4 700 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 30 397 Kč měsíčně (více)
Adresa: Týnec
Datum aktualizace: 16. 3. 2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Umístění:
Stavba:
Zařízeno:

Šumava je stále vyhledávaným místem v naší zemi jak pro zimní sporty, tak v létě turistika, cyklistika, ale i houbaření. Od okresního města Klatovy, asi 6 km, se nachází malebná vesnička Týnec u Klatov. Na Špičák z Týnce dojedete za 30 minut.

Uvažujete-li o možnosti menšího pensionu nebo byty k pronajímaní na trvalé bydlení, zvu vás na prohlídku nemovitosti právě v Týnci u Klatov. Nemovitost čeká na nového majitele, který ji využije k rekonstrukci do posledního prostoru. V současnosti je velký dům o dvou samostatných bezbariérových bytových jednotkách o dispozici 3+1, s podkrovím. V 1.NP by mohly vzniknout z bytů 3 apartmány s lyžárnou, kolárnou a v podkroví další dva apartmány. A ještě je tu prostor k využití také pro apartmán a to v hospodářské části nemovitosti. K tomu máte dvě garáže a dům je podsklepený, kde se nachází vlastní studna.
Menší zahrada vás nebude zatěžovat velkou údržbou, ale můžete ji ubytovaným hostům připravit na odpočinek.

Samozřejmostí je napojení domu na obecní vodovod, kanalizaci a elektrickou síť. Topení ústřední, pro každý byt samostatný kotel na tuhá paliva umístěný ve sklepu.-

Financování je možné i hypotékou a s řešením mohou pomoci naši finanční poradci, kteří umí zajistit i v této těžké době velmi výhodné financování. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zaujaly vás myšlenky o takovém záměru? Zavolejte a domluvíme si termín prohlídky, kde vás provedu celou nemovitostí a seznámím s každým koutem, prostorem a mohu vám doporučit klatovské architekty, kteří vyhrávají svými nápady a realizací stavby roku.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Garáž Ne
Plocha zastavěná 290 m²
Plocha užitná 350 m²
Celková plocha 370 m²
Plocha parcely 633 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky