Prodej ubytovacího zařízení 350 m2, Staré Město pod Landštejnem

Užitná plocha: 350 m2 Číslo zakázky: 15365
Název: Prodej ubytovacího zařízení 350 m2, Staré Město pod Landštejnem
Celková cena: 6 500 000 Kč
Hypotéka: od 29 786 Kč měsíčně (více)
Adresa: Staré Město pod Landštejnem
Datum aktualizace: 17. 1. 2020
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Zástavba:
Umístění:
Stavba:
Zařízeno: Ano

V krásném prostředí přírodního parku České Kanady v obci Staré Město pod Landštejnem je k mání menší penzion se třemi apartmány a velkým pozemkem 5644 m2. Budova z roku 1850 byla od roku 1998 velmi zásadně a pečlivě zrekonstruována, vše se zachováním původního vzhledu venkovského stavení. V přízemí budovy se nachází větší apartmán 2+1 s kachlovými kamny. Tento apartmán je využíván jako zázemí pro majitele. Dále v přízemí nalezneme společenskou místnost s barem, sociální zařízení a technické místnosti. V podkroví jsou dva prostorné apartmány s balkonem, vybavenými kuchyňkami, koupelnami a hotelovým zařízením. Budova je podsklepená. Na pozemku se nachází přístavek, který slouží jako kolárna. Procházet se můžete udržovanou zahradou s okrasnými rostlinami, ovocnými stromy a využít pergoly s ohništěm a grilem, dětského pískoviště, trampolíny a bazénu.
Budova je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno buď elektrickým kotlem nebo dálkovým vytápěním z místní kotelny na biomasu, ohřev vody elektrickými bojlery nebo solárními panely. Objekt je elektronicky zabezpečen včetně kamerového systému. Na toto kouzelné místo se velmi rádi vracejí spokojení hosté, avšak objekt můžete využít i pro rodinné bydlení.
K návštěvě penzionu lákají především procházky přírodou místního přírodního parku Česká Kanada, návštěvy památek hradu Landštejn a zámku Český Rudolec, renesančního města Slavonice, bizoní farmy a mnoho dalších turisticky oblíbených míst.
Penzion je možné převzít po ukončení letní sezóny 2020.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Po rekonstrukci
Zařízeno Ano
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické, Ústřední dálkové
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Plocha užitná 350 m²
Celková plocha 350 m²
Plocha parcely 5644 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky