Prodej ubytovacího zařízení 280 m2 Mladé Buky

Užitná plocha: 360 m2 Číslo zakázky: 15683
Název: Prodej ubytovacího zařízení 280 m2 Mladé Buky
Info o ceně u RK
Adresa: Mladé Buky
Datum aktualizace: 14. 9. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Umístění:
Stavba:
Zařízeno:

Nabízíme hezký, udržovaný penzion nebo také velký rodinný dům s větším pozemkem s dvorem s impozantní ochrannou zdí, která zvláště v této době navozuje pocit soukromí a bezpečí. Dům má svůj vnitřní bazén se sprchou. Po horské túře uvítáte relaxaci v sauně nebo ve sklípku. Objekt pro rekreaci je výhodná investice. V letním období lze příjemně pobýt v rohovém altánku s ohništěm a nebo na dětském hřišti. Objekt lze využít i pro větší rodinu nebo jako penzion nebo ho lze předělat na cca 6 byt. jednotek a výhodně pronajímat. Bez velkých úprav lze objekt využít i jako ubyt. zařízení pro 49 dělníků např. pro stav. firmu. Lze uvažovat např. i o jazyk. nebo spec. škole pro postižené děti, sociální zařízení nebo objekt využít jako welness s nabídkou masáží, sauny, bazénu včetně skupin. cvičení tzn. vytvoření i rehab. centra s využitím možných dotací…
V přízemí je velký byt s kuchyní s obýv. pokojem. U bytu je ještě větší pokoj s kuchyňkou. I přízemní byt lze pronajímat.. V prvním patře je 6 různě velkých pokojů. Kapacita objektu je 20 až 27 lidí s případným využitím dvojpatr. postelí se lze dostat k 49 ubyt. osobám.
Cena za nocleh se v této lokalitě je od 300 až 700 Kč/noc. Stravování je ve společné jídelně…Téměř všechny další pokoje mají svoji vlastní koupelnu. Do prostoru dvora se vejde až 8 aut. Lze navíc využít garáž (27m2)… Dům má funkční topnou spirálu ve venk. okapu, senzoricky osvětlené schodiště a je vytápěn parovodem. Ohřev vody je zajištěn pro celý objekt bojlery. Jističe pro rozvod elektřiny jsou nové. Součástí domu je i kotelna, dílna a sklad.
Blízké město Trutnov nabízí velké množství aktivit včetně krytého bazénu. V dosahu jsou vyhlášené SKI PARKY a Jánské Lázně. Lze udělat výlet i do Adršpašsko Teplických skal nebo do ZOO Dvůr Králové nad Labem.
Zajistíme Vám nejlepší financování na trhu i v rámci nových pobídek od státu. Prohlídku vřele doporučujeme!

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží objektu 1
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Garáž Ano
Plocha garáží 27 m²
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední dálkové
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Počet objektů 1
Počet domů 1
Počet lůžek 27
Počet bytů 6
Počet volných bytů 6
Plocha zastavěná 280 m²
Plocha užitná 360 m²
Celková plocha 280 m²
Plocha parcely 780 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky