Prodej stavebního pozemku 9529 m2 Stálkovská, Slavonice

Plocha celková: 9529 m2 Číslo zakázky: 16481
Název: Prodej stavebního pozemku 9529 m2 Stálkovská, Slavonice
Celková cena: 550 Kč (Za m2)

Včetně provize RK
poznámka k ceně

5 240 950 Kč
Hypotéka: od 22 444 Kč měsíčně (více)
Adresa: Stálkovská, Slavonice
Datum aktualizace: 4. 3. 2021
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 9529 m²

Líbí se Vám lokalita nedotčené přírody České Kanady? Rádi byste si zde postavili chalupu, nebo rovnou nový domov? Pak právě pro Vás máme unikátní stavební pozemek v okrajové části Slavonic připravený přímo pro Vás. Celý pozemek má rozlohu 9529m2. V tomto roce schválený územní plán již obsahuje změnu celé výměry na stavební parcelu. Dříve tomu tak bylo pouze u cca 4000m2, jak je vidět na přiložené části územního plánu viz fotografie, v novém územním plánu je již možnost zástavby na celém pozemku.

U pozemku je možnost geometrického rozměření na několik menších parcel. To je příležitost pro přátele, sourozence, nebo ty z Vás, kteří byste si chtěli být na blízku. Líbí se Vám místo, ale již nyní víte, že je pro Vás koupě celého pozemku mimo Vaše potřeby či možnosti? Nevadí, jsme připraveni i na možnost koupě menší výměry pozemku a tyto možnosti Vám na požádání rádi představíme.

Za sousedy Vám budou fajn lidé a spousty zvěře, která běhá okolo v oborách. Ideální pro rodiny s dětmi, ale své uplatnění tu jistě najde i investor se záměrem výstavby více rodinných domů.

Neváhejte zavolat, ať si Váš sen nesplní někdo jiný. Těším se na Vás již nyní.

Zástavba Venkovská
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha 9529 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky