Prodej stavebního pozemku 943 m2, Lichkov

Plocha celková: 943 m2 Číslo zakázky: 19586
Název: Prodej stavebního pozemku 943 m2, Lichkov
Info o ceně u RK
Adresa: Lichkov
Datum aktualizace: 27. 2. 2023
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 943 m²

Lyžujete rádi nebo milujete turistické výlety po horách? Jezdíte v létě na kole nebo chodíte rádi na pěší túry a poznávaté okolí, přírodu? Sháníte slunný stavební pozemek na výstavbu rodinného domu nebo chaty, chalupy na víkendovou relaxaci s přáteli nebo svými dětmi v blízkosti rekreačních středisek? Nabízíme Vám právě takový, v obci Lichkov, o celkové výměře 943 m2 určený k výstavbě, vedený v územním plánu jako zastavitelná část. Inženýrské sítě - vodovod, elektřina umístěná na pozemku.

Lichkov je obec v okrese Ústí nad Orlicí, ležící v blízkosti česko-polské hranice a železničního přechodu Lichkov-Międzylesie. Ves protíná silnice II/312, spojující města Žamberk a Králíky. Nedaleko se také nachází vyhledávané rekreační středisko Dolní Morava, kde je možno vidět nejdelší visutý most na světě pro pěší, dále je zde stezka v oblacích v nadmořské výšce 1116 metrů nad mořem a zažijete zde nekonečnou jízdu na nejdelší bobové dráze v Česku - Mamutí horská dráha.

Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce.

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.
Více informací u makléře Petra Kubíčka, který se bude těšit na společnou prohlídku.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Dlážděná
Elektřina 230V, 380V
Celková plocha 943 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky