Prodej stavebního pozemku 898 m2, Ivančice

Plocha celková: 898 m2 Číslo zakázky: 19220
Název: Prodej stavebního pozemku 898 m2, Ivančice
Celková cena: 3 330 000 Kč

+ provize RK
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 21 537 Kč měsíčně (více)
Adresa: Ivančice
Datum aktualizace: 14. 11. 2022
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 898 m²

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 898 m2 určený k výstavbě rodinného domu v Hrubšicích, které spadají pod město Ivančice vzdálených 5,5 km.

Pozemek je kompletně zasíťovaný (veřejný vodovod, elektřina, splašková i dešťová kanalizace, datové kabely od Nej.CZ) a díky svému obdelníkovitému tvaru ideální k výstavbě samostatného rodinného domu, kde rozhodně najdete klid i soukromí pro celou rodinu.

Dle aktuálního územního plánu (SV: plochy smíšené obytné venkovské), v lokalitě Z81, je plocha určena pro rodinné domy maximálně se 2 NP a podkrovím. Příjezd je zajištěn věcným břemenem přímo k pozemku a dokončené obruby s podkladní vrstvou jsou v plánu 03/2023.

Malé potraviny jsou k dispozici přímo v Hrubšicích, za další občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, obchod) se musíme vydat do blízkých Řeznovic či rovnou do Ivančic (pošta, nemocnice, obchodní centrum), dopravu tu zajišťuje autobusová linka IDS JMK navazující i na vlakové spoje. Ivančice žijí bohatým kulturním i sportovním vyžitím (slavnosti chřestu, jarmarky, plesy, dětské dny). Na své si přijdou i milovníci přírody, jak na kole, tak pěšky lze objevovat krásy 3 místních řek a lesů, rozhodně stojí za návštěvu i slavná zřícenina hradu Templštejn.

Toto místo i okolní krajinu si velmi rychle zamilujete, přijměte tedy mé pozvání na prohlídku.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Doprava Silnice, Autobus
Šířka 21 m
Délka 41 m
Celková plocha 898 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky