Prodej stavebního pozemku 809 m2, Tišice

Plocha celková: 809 m2 Číslo zakázky: 17874
Název: Prodej stavebního pozemku 809 m2, Tišice
Celková cena: 3 533 200 Kč

včetně realitního servisu a vypracování smluvní dokumentace
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 22 851 Kč měsíčně (více)
Adresa: Tišice
Datum aktualizace: 21. 10. 2022
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 809 m²

Rád bych vám představil na prodej dva krásné rovinaté stavební pozemky, které jsou určeny pro výstavbu nového bydlení a proto vás, kteří hledáte právě takovou příležitost vyzývám … prosím, přestaňte hledat a přijďte se podívat, kde si můžete postavit svůj vlastní rodinný dům dle vašich představ a přání, a to vše v klidné lokalitě obce v bezprostřední blízkosti lesa s pěkným výhledem do okolí.

Výše uvedené pozemky par.č.701/2 o rozloze 802m2 a par.č. 701/42 o rozloze 809m2 se nacházejí v k.ú. Kozly u Tišic, obec Tišice.

Předmětné pozemky se dle platné územně plánovací dokumentace, kterou je Územní plán obce Tišice vydaný zastupitelstvem obce Tišice OOP č. 1/2021 dne 20.9.2021 s účinností 6.10.2021 (dále jen „ÚP“), nacházejí v zastavěném území v ploše s funkčním využitím bydlení individuální (BI). Hlavní funkcí plochy BI je bydlení v rodinných domech s chovatelským a pěstitelským zázemím pro samozásobení, s příměsí nerušících obslužných funkcí místního významu. Přípustným využitím jsou mimo jiné stavby občanského vybavení veřejné infrastruktury i komerčního charakteru místního významu, stavby pro krátkodobě přechodné ubytování do 10 lůžek, služby místního významu, sportovní stavby a zařízení pro obsluhu plochy, samostatné zahrady a další.

Pravidla uspořádání území pro novou stavbu:

- min. plocha pozemku 800m2
- zastavěná plocha včetně pomocných objektů max. 400m2
- max. zastavěná plocha 1 objektu pro přípustné nebo podmínečně přípustné využití 100m2
- max. 1NP a podkroví
- min. plocha zeleně 30% u zastavitelných ploch a ploch přestavby

V Tišicích, které leží v krásné přírodní lokalitě Polabské nížiny je nepřeberné množství příležitostí jak ke sportu, tak k relaxaci. Najdete zde upravené terény pro turistiku, cykloturistiku. Místní vodní plochy nazývané rybářským rájem jsou vyhledávaným cílem milovníků rybaření. Myslivci z celých Čech se sem sjíždějí na moderní střelnici se stylovou mysliveckou klubovnou. A je toho tu mnohem více, již na první pohled krásné místo k žití.

Inženýrské sítě na pozemky lze realizovat vícero způsoby. Bližší informace vám rád poskytnu.

Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem o více informací, neváhejte se na mě obrátit. Budu se na vás těšit…

Společnost Fincentrum a Swiss Life Select, a.s. Vám nabízí možnost vypracování financování na míru dle Vašich požadavků a možností.Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 809 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky