Prodej stavebního pozemku 800 m2 U zvoničky, Přibyslavice

Plocha celková: 800 m2 Číslo zakázky: 19291
Název: Prodej stavebního pozemku 800 m2 U zvoničky, Přibyslavice
Celková cena: 4 950 Kč (Za m2)
3 960 000 Kč
Hypotéka: od 25 611 Kč měsíčně (více)
Adresa: Přibyslavice
Datum aktualizace: 18. 11. 2022
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 800 m²

K prodeji nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 800 m2, který se nachází v malebné obci Přibyslavice u Velké Bíteše.

Jedná se o stavební mírně svažitý pozemek.
Pozemek je dle územního plánu určen ke stavbě rodinného domu, veškeré sítě (kanalizace, elektřina, plyn) se nachází u pozemku.

V okolí se nachází čistá příroda a na procházky či výlety láká nádherná krajina, přitom do města Velké Bíteše Vás dělí 3 minuty cesty autem.

Výhodná poloha pozemku nabízí možnost bydlení v klidu menší obce, ale i veškerou občanskou vybavenost v nedalekém městě, dobrou dopravní obslužnost včetně snadného napojení na rychlostní komunikaci.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Celková plocha 800 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky