Prodej stavebního pozemku 6356 m2, Královec

Plocha celková: 6356 m2 Číslo zakázky: 16499
Název: Prodej stavebního pozemku 6356 m2, Královec
Info o ceně u RK
Adresa: Královec
Datum aktualizace: 2. 3. 2021
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 6356 m²

Chcete dobře investovat peníze do velkého rovinatého pozemku pro výstavbu minimálně 6 domů? V obci Královec je zájem o výstavbu rodinných domů jak od tuzemských tak i od nizozemských zájemců. Do budoucna se uvažuje s rozšířením obce včetně navazující infrastruktury (info z textové části územního rozvoje pro obec Královec).
Rovinatý zatravněný pozemek o rozloze cca 6360 m2 je vhodný pro bydlení nebo pro rekreaci a je situován poblíže půvabného masívu Vraních hor a Královeckého Špičáku, ze kterého se nabízí nezvyklý pohled na Krkonoše. Obec má zajímavou historii a samozřejmostí je obecní úřad včetně obchodů, restaurace,..a do cca 5 minut autem jste v Žacléři nebo Bernarticích, kde jsou další služby včetně škol, lékaře,.. Výhodou je i poloha u hranic s Polskem, kde lze mnohdy levněji nakoupit nebo jet na výlet.
Jedná se o nezáplavové území. K pozemku je vedená zpevněná komunikace a lze se k němu dostat ze dvou stran. Běžky tedy můžete nasadit na nohy již přímo u pozemku – rovinaté okolí kolem je ideální pro běžkaře, kolaře..

KRKONOŠSKÝ NÁRODNÍ PARK na Vás čeká ve vzdálenosti cca 5 km a uvítá Vás zde - SKI AREÁL PRKENNÝ DŮL – ŽACLÉŘ a BRET FAMILY SKI PARK.
Pozemky jsou určeny dle územního plánu pro trvalé bydlení v rodinných domech venkovského typu se zahradami s možným potřebným hospodářským zázemím pro samozásobení nebo lze postavit i objekty pro individuální rekreaci s charakterem rodinného domu..Na pozemcích může být i provozována drobná řemeslná činnost, výroba drobné služby místního významu nenarušující svým provozem okolí.
Na vodu se lze napojit z obecného řádu. Kanalizaci je nutní řešit individuálně. Elektřina je v dosahu s napojením dle standardu ČEZ distribuce.

Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout.Pozemek stojí určitě za prohlídku. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Autobus
Celková plocha 6356 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky