Prodej stavebního pozemku 5717 m2, Vítězná

Plocha celková: 5717 m2 Číslo zakázky: 16984
Název: Prodej stavebního pozemku 5717 m2, Vítězná
Info o ceně u RK
Adresa: Vítězná
Datum aktualizace: 14. 9. 2022
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 5717 m²

Pokud hledáte čisté ovzduší, přírodu a klid pro bydlení nebo celoroční rekreaci, tak jste možná blízko svému cíli. Čeká na Vás větší rovinatý zatravněný pozemek o celkové ploše 5 717 m2 nedaleko lesa v malebné oblasti v obci Vítězná - Huntířov. Prodej spěchá! Jedná se o parcelní čísla 170/2 a 170/10 a 1664/3 – Kat. území Huntířov. Pro navigaci lze použit dům Huntířov 215, který nemá nic společného s prodejem.

Pozemek je jako stvořený pro investory, developery nebo přímo pro stavební firmy nebo pro zájemce o velký pozemek. Architektonická studie navrhuje rozdělení pozemků pro 3 domy s vytvořením přístupové cesty. Lze i investovat pouze do geometrického rozdělení pozemků včetně přístupové cesty s definováním umístění centrální studny. Hydrologická studie je již vyhotovena. Dohoda o celkové parcelaci oblasti je v procesu zrušení.

Na jedné straně jste obrazně řečeno v lůnu přírody a na druhé straně se Vám nabízí zákl. obslužnost obce s bohatou kulturní tradicí – masopusty, letní divadlo... Jistě uvítáte i poštu (czech point), školu, obchod, tělocvičnu, fotbalové hřiště, saunu, tenisový kurt, (SPORT CENTRUM) …obec má dokonce i knihovnu a impozantní kostel. Další služby se ji nabízí již v nedalekém Dvoře Králové, který se mimo jiné pyšní hezkou zoologickou zahradou.
V blízkosti pozemku je možné se napojit na elektřinu v součinnosti s ČEZem. Možné napojení na obecní vodní řád je možné - páteřní vedení není, ale přímo u pozemku nebo lze uvažovat o vybudování studen dle návrhu hydrologické studie. Kanalizaci je nutné řešit lokálně. K pozemku je vedená zpevněná komunikace a lze přijet z více stran.

V okolí je kam vyrazit na výlety. Nedaleko je nádherná přehrada Les království, kde se pořádají koncerty zvučných interpretů. V oblasti se nabízí i hezké výhledy na panorama Krkonoš se známými skiareály.

Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Zástavba Obytná
Zdroj vody Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Doprava Autobus
Celková plocha 5717 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky