Prodej stavebního pozemku 5616 m2 Vítězná

Plocha celková: 5616 m2 Číslo zakázky: 16984
Název: Prodej stavebního pozemku 5616 m2 Vítězná
Info o ceně u RK
Adresa: Vítězná
Datum aktualizace: 6. 11. 2021
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 5616 m²

Pokud hledáte čisté ovzduší, přírodu a klid pro bydlení nebo celoroční rekreaci, tak jste možná blízko svému cíli. Čeká na Vás větší rovinatý zatravněný pozemek o celkové ploše 5 616 m2 nedaleko lesa v malebné oblasti v obci Vítězná Huntířov.
Pozn. 17.7 odpoledne jsou na pozemku prohlídky..

Pokud se shodnou 2 nebo 3 zájemci – lze ve stejném čase prodat pozemek jako dvě poloviny (třetiny) pozemku najednou. Pozemek je vhodný pro bydlení s pocitem soukromí na velkém pozemku nebo lze bydlet a později prodat další část pozemku. Pozemky postupně ubývají na planetě a mají prozatím vzestupnou hodnotu….

Na jedné straně jste obrazně řečeno v lůnu přírody a na druhé straně se Vám nabízí základní obslužnost obce s bohatou kulturní tradicí – masopusty, letní divadlo... Jistě uvítáte i poštu (czech point), školu, obchod, tělocvičnu, fotbalové hřiště, saunu, tenisový kurt,(SPORT CENTRUM) …obec má dokonce i knihovnu a impozantní kostel po rekonstrukci.

Další služby se ji nabízí již v nedalekém Dvoře Králové, který se mimo jiné pyšní hezkou zoologickou zahradou.
Pozemek je určen pro výstavbu rodinných domů nebo domů pro rekreaci. V blízkosti pozemku je možné se napojit na elektřinu v součinnosti s distribucí ČEZ. Možné napojení na obecní vodovodní řád je možné - páteřní vedení není, ale přímo u pozemku nebo lze uvažovat o vybudování studny. Již proběhlo místní šetření hydrogeologa a určení míst, kde by mohly být studny. Kanalizaci je nutné řešit lokálně.
K pozemku je vedená zpevněná komunikace a k pozemku lze přijet z více stran – je dobře přístupný.

V okolí je kam vyrazit na výlety. Nedaleko je nádherná přehrada Les království, kde se pořádají koncerty zvučných interpretů. V oblasti se nabízí i hezké výhledy na panorama Krkonoš se známými skiareály.

Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Zástavba Obytná
Zdroj vody Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Doprava Autobus
Celková plocha 5616 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky