Prodej stavebního pozemku 558 m2 U branek, Praha

Plocha celková: 558 m2 Číslo zakázky: 15983
Název: Prodej stavebního pozemku 558 m2 U branek, Praha
Celková cena: 7 900 000 Kč
Hypotéka: od 33 832 Kč měsíčně (více)
Adresa: U branek , Praha
Datum aktualizace: 12. 3. 2021
Stavba:
Zástavba: Obchodní a obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 558 m²

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 558m2, který se nachází v jihovýchodní části města, na okraji stávající zástavby rodinných domů v ulici U Branek v Praze 10 - Hostivaři. Rovinný pozemek, který je momentálně využívaný jako zahrada, má pravidelný obdélníkový tvar a dle platného územního plánu se nachází v zastavitelném území - plocha s funkčním využitím všeobecně smíšené, kam lze umístit stavbu jak pro bydlení tak pro obchod, administrativu, kulturu, sport, služby, drobnou výrobu apod.

Pozemek je udržovaný, nachází se na něm vzrostlé, převážně ovocné, stromy a starší zahradní chatka. Na pozemku je stávající přípojka užitkové vody a elektrická přípojka se nachází na jeho hranici. Vodovodní řad, plynovod i kanalizace jsou v místě dostupné.

V případě zájmu je k dispozici projekt pro stavební povolení na stavbu přízemního rodinného domu s obytným podkrovím o dispozici 7+1. Na okolních pozemcích je postaveno několik novostaveb rodinných domů, které navazují na původní starší zástavbu. V menší míře jsou vedlejší pozemky využívané jako zahrádky.

Jedná se o strategické místo pro bydlení či podnikání s výbornou dopravní dostupností. U pozemku se nachází autobusová zastávka Sklářská (linky č. 125, 181 a 183), 600 m daleko je vlaková stanice Praha-Hostivař a tramvajová zastávka Nádraží Hostivař. Nájez na Jižní spojku je vzdálen 2 km. Ve vzdálenosti 200 m je Sokolovna s rodinným centrem, které mimo jiné nabízí i anglickou dopolední školku, a také velké dětské hřiště.

Pro více informací a další dokumentaci nás neváhejte kontaktovat. Samozřejmostí je bezplatná konzultace pro případné financování koupě prostřednictvím úvěru.

Zástavba Obchodní a obytná
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Elektřina 230V
Doprava MHD
Celková plocha 558 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky