Prodej stavebního pozemku 5352 m2, Ivančice

Plocha celková: 5352 m2 Číslo zakázky: 19221
Název: Prodej stavebního pozemku 5352 m2, Ivančice
Info o ceně u RK
Adresa: Ivančice
Datum aktualizace: 25. 11. 2022
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Centrum obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 5352 m²

Představujeme vám unikátní projekt Slunná stráň, který je zasazen v centru Ivančic, vzdálených 30 min od Brna. Projekt umožní svým budoucím majitelům jak klidné bydlení v moravské metropoli, tak během chvilky objevovat kouzlo místní přírody.

Jedná se o prodej mírně svažitých pozemků na ulici Mřenková, kde se nabízí potenciál vybudování až 6 menších bytových domů vč. podzemního parkoviště. Pozemky o rozloze 5.352 m2 jsou aktuálně na katastru nemovitostí evidovány jako zahrady a v rámci současného územního plánu je nyní možná výstavba rodinných domů o 2.NP s podkrovím a 1.PP. Výstavba bytových domů bude možná po změně dodatku Z41, který je následně v režii investora. Součástí projektu Slunná stráň je vyřízené stavební povolení na vybudování sítí přes obecní pozemek.

Nacházíme se takřka v centru města, proto tato lokalita je ideální pro rodinný život, vyniká skvělou občanskou vybaveností (školy, pošta, nemocnice, obchodní centrum), širokým kulturním i sportovním vyžitím (slavnosti chřestu, jarmarky, plesy, dětské dny) a výbornou dopravní dostupností do Brna (vlak, bus) i dálniční tahy. Na své si přijdou i milovníci přírody, jak na kole, tak pěšky lze objevovat krásy 3 místních řek a lesů.

Zaujala Vás tato investiční příležitost? Slunná stráň je ta pravá volba, těšíme se na vás na prohlídce!

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Zástavba Obytná
Umístění Centrum obce
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 5352 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky