Prodej stavebního pozemku 4805 m2, Jirny

Plocha celková: 4805 m2 Číslo zakázky: 19303
Název: Prodej stavebního pozemku 4805 m2, Jirny
Celková cena: 790 000 Kč

cena za podíl 1/12
poznámka k ceně

Hypotéka: od 5 109 Kč měsíčně (více)
Adresa: Jirny
Datum aktualizace: 25. 1. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 4805 m²

Prohlížíte si nabídku 1/12 podílu stavební parcely 1608 v žádané lokalitě obce Jirny v okrese Praha-Východ.

Pozemek se nachází v oblasti s označením Z10, která je v v územním plánu zanesena jako "určena k bydlení a umístění občanské vybavenosti". Konkrétně lze na místě postavit samostatně stojící rodinné domy. Obec k tomuto plánu zveřejnila i studii, jejíž součástí je i plán vybudování infrastruktury, občanské vybavenosti a veřejné zeleně.

Jirny jsou velmi vyhledávaným a oblíbeným místem v těsné blízkosti hl.města Prahy. V místě je veškerá občanská vybavenost (nová škola a školka, pošta, zdravotní středisko a sportoviště). Rozsáhlé možnosti turistiky, cykloturistiky v blízkém Klánovickém lese a možnost dalších sportovních aktivit. Spojení MHD na metro B, Černý Most 15 minut. Ideální spojení na Masarykovo a Hlavní nádraží vlakem ze zastávky v Klánovicích nebo Zeleneč – PID. Spojení MHD, na metro B, Černý Most cca 25 minut, zastávka BUS cca 5 min. od domu. Autem do centra cca 25minut a na okraj Prahy 10 minut.

Naši osobní specialisté z Fincentrum & Swiss Life Select Vám s péčí připraví hypotéku přesně na míru vašim investičním cílům a možnostem. Z široké palety bankovních domů na českém trhu vyberou nejlepší nabídku, pomohou s veškerou dokumentací a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat příjemnějším věcem. Odborná znalost trhu, dlouholetá zkušenost a etablovanost v rámci českého bankovního trhu dělá z našich finančních specialistů sázku na jistotu.

Celková plocha 4805 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky