Prodej stavebního pozemku 3802 m2 Brno

Plocha celková: 3802 m2 Číslo zakázky: 15898
Název: Prodej stavebního pozemku 3802 m2 Brno
Celková cena: 8 000 000 Kč

cena za nemovitost je bez daně z nabytí
Plus provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 34 260 Kč měsíčně (více)
Adresa: Brno
Datum aktualizace: 15. 7. 2020
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 3802 m²

Nabízíme k prodeji zajímavý, rovinatý pozemek vhodný pro stavbu až tří rodinných domů. Nachází se v městské části Brno-Jehnice v lokalitě s novou výstavbou, kde díky větší výměře stavebních pozemků, nabízí dostatečný prostor pro vlastní soukromí. Pozemek se zastavitelnou plochou až 1 880 m² uvítají zájemci, kteří hledají místo pro komfortní bydlení nebo jej lze využít i pro vícegenerační bydlení v samostatných domech. Též může zaujmout investora, který prostor zhodnotí novou výstavbou.

Další výhodou je blízkost přírody a zároveň dobrá dopravní dostupnost do centra, blízkost MHD. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Zajistíme Vám veškeré náležitosti související s převodem a v případě zájmu Vám naši poradci sestaví nejvýhodnější financování dle Vašich možností a vyřídí veškeré náležitosti potřebné k uzavření hypotéky.Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Celková plocha 3802 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky