Prodej stavebního pozemku 3800 m2 Maryčky Magdonové, Ostrava

Plocha celková: 3800 m2 Číslo zakázky: 18231
Název: Prodej stavebního pozemku 3800 m2 Maryčky Magdonové, Ostrava
Celková cena: 3 490 000 Kč

cena je včetně realitního a právního servisu
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 22 572 Kč měsíčně (více)
Adresa: Maryčky Magdonové, Ostrava
Datum aktualizace: 16. 1. 2023
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 3800 m²

Pokud hledáte pozemek k bydlení na okraji obce Radvanice a Bartovice na jihovýchodě města Ostravy, v bezprostřední blízkosti lesa a sousedství rybníka, tak by vás mohla zaujmout tato nabídka pozemku o celkové rozloze 4.124 m². Můžete ho použít celý, nebo je možné rozdělit ho na minimálně dva menší pozemky. Majitel požaduje z pozemku oddělit 5 metrový pruh o délce 65 m, který je potřebný pro zachování přístupu k jeho pozemku. Elektřina a městská voda je na hranici nabízeného pozemku. Plynovou přípojku je také možné vybudovat, vedení je přes cestu. Obec Radvanice je městským obvodem na jihovýchodě statutárního města Ostravy. V městské části je z občanské vybavenosti mateřská a základní škola, Základní umělecká škola, knihovna, zdravotnické zařízení, LDN, policie, hasičská zbrojnice. Dále je zde Ozdravné centrum Ještěrka a dům s pečovatelskou službou. Od roku 1999 zde funguje HC Radvanice. Městské části jsou relativně "zelené", obklopují je lesy a jiná zeleň a je zde plno rybníčků a tůněk.
V případě zájmu vám doporučíme financování vaší nové nemovitosti. Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu ČOV pro celý objekt, Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Šířka 35 m
Délka 118 m
Celková plocha 3800 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky