Prodej stavebního pozemku 3334 m2 Kyjov

Plocha celková: 3334 m2 Číslo zakázky: 14556
Název: Prodej stavebního pozemku 3334 m2 Kyjov
Info o ceně u RK
Adresa: Kyjov
Datum aktualizace: 19. 9. 2019
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 3334 m²

Hledáte klidné místo pro bydlení v rodinném domě se zahradou a ovocnými stromy? Chcete být obklopeni přírodou a přitom na dosah města? Prohlédněte následující inzerát:
Nabízíme pěkný, velký pozemek pro stavbu rodinného domu v lesnaté krajině nedaleko Kyjova. Výhodou je Jednoduchá dostupnost inženýrských sítí a možnost řešení stavby dvou domů. Pozemek se zahradou je pravidelně udržovaný, bez nežádoucí vegetace. V současné době se zde nachází dům, vhodný však spíše ke zbourání, ale je možné zvážit i jeho celkovou rekonstrukci.
Pozemek se nachází v obci Bohuslavice u Kyjova s dostupností železniční stanice a autobusové zastávky. Ze severní strany je obec obklopena Ždánskými a Chřibskými lesy, což vytváří předpoklady pro pěší turistiku i výlety na kole.

Pro podrobnější informace a prohlídku kontaktujte makléře.

Fincentrum Vám nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorbu hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Doporučíme Vám nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Venkovská
Umístění Klidná část obce
Šířka 20 m
Plocha zastavěná 854 m²
Celková plocha 3334 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky