Prodej stavebního pozemku 295 m2 Zruč-Senec

Plocha celková: 295 m2 Číslo zakázky: 19721
Název: Prodej stavebního pozemku 295 m2 Zruč-Senec
Celková cena: 1 150 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 7 438 Kč měsíčně (více)
Adresa: Zruč-Senec
Datum aktualizace: 15. 3. 2023
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Centrum obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 295 m²

Nabízíme Vám k prodeji pozemek u o výměře 295m2 v obci Zruč-Senec, okres Plzeň - sever. Pozemek je vedený jako zahrada a dle územního plánu se nachází v plochách pro bydlení individuální a je tak možno jej využít pro stavbu rodinného domu. Maximální podíl zastavění je 30% a přípustné je jedno nadzemní podlaží s možností využití podkroví nebo dvě nadzemní podlaží při dodržení maximální možné výšky. Při stavbě je potřeba zohlednit charakter okolní zástavby a krajinný ráz. Inženýrské sítě jsou u hranice pozemku, jejich napojení na pozemek je třeba vyřešit.

Obec Zruč-Senec se nachází 7 km severovýchodně od Plzně a čítá přes 3.400 obyvatel. Dopravní spojení s Plzní je zajištěno jak MHD tak linkovými autobusy - nejbližší zastávka je od pozemku vzdálena 300 m. Ve vzdálenosti zhruba 400 m najdete i základní a mateřskou školu, ve Zruči dále najdete poštu, samoobsluhu, restauraci, cukrárnu i hotel se sportovním areálem, kde jsou k dispozici např. tenisové kurty či víceúčelové hřiště.

Chcete-li nákup pozemku či stavbu domu realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky i na osobní prohlídce.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Centrum obce
Celková plocha 295 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky