Prodej stavebního pozemku 2639 m2, Svémyslice

Plocha celková: 2639 m2 Číslo zakázky: 17136
Název: Prodej stavebního pozemku 2639 m2, Svémyslice
Info o ceně u RK
Adresa: Svémyslice
Datum aktualizace: 26. 10. 2021
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 2639 m²

DOPLNĚNÍ INFORMACÍ: "na pozemku je možná výstavba nemovitostí k trvalému bydlení" (viz níže v popisku )

Pojďte se se mnou dnes podívat na krásný a velkorysý pozemek, který možná právě Vám umožní splnit si přání….postavit si svůj vlastní rodinný dům dle Vašich požadavků na místě, kde najdete spousty prostoru, soukromí a klidu…

Pozemky jsou umístěny v klidné části obce Svémyslice ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ ve vzdálenosti 2 km severovýchodně od okraje Prahy. Poloha obce umožňuje výhodné dopravní spojení 10 minut autem po R10 na Černý most nebo autobusem na Černý most a do Letňan. Do centra Prahy se lze pohodlně dopravit vlakem ze Zelenče na Masarykovo nádraží.

Jedná se o pozemky parc.č. 30/2 s výměrou 561 m2 a část parc. č. 24/1 s oddělenou výměrou cca 2078 m2, tedy o celkové rozloze 2639 m2. Na oddělené parcele parc. č. 24/1 je možná výstavba nemovitostí k trvalému bydlení se zastavěnou plochou do 15% výměry stavebního pozemku, tedy do 300m2 a ta bude zatížena budoucím věcným břemenem – dešťová kanalizace pro obec Svémyslice a podzemní kabelové vedení 0,4KV pro ČEZ Distribuce. Na parcele parc.č. 30/2 je možná stavba nezbytná pro realizaci a údržbu zeleně, o celkové zastavěné ploše 25m2 a výšce do 5m. Příslušné řízení o dělení pozemků již bylo zahájeno.

Přístup na pozemek parc. č. 24/1 je z ulice Sluncová, Svémyslice ve slepé části ulice, kde je možnost do 10 m od vjezdových vrat od hranice pozemku (viz fotogalerie) napojení na inženýrské sítě.

- elektřina - ČEZ
- plyn – Pražská plynárenská
- voda – obec Svémyslice
- tlaková kanalizace – obec Svémyslice
- bezdrátový internet od více poskytovatelů

Na pozemku se nachází vrtaná studna s velkou vydatností.

Vybavenost obce je též na vysoké úrovni. Nachází se zde obecní úřad, školka, škola a pošta ve vedlejší obci Zeleneč, vzdálené 2 km, restaurace, obchod, dětská a fotbalová hřiště, kostel, hřbitov, možnost zaměstnání v místních firmách nebo v blízkém okolí.


Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Celková plocha 2639 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky