Prodej stavebního pozemku 2361 m2 Lískovice

Plocha celková: 2361 m2 Číslo zakázky: 17748
Název: Prodej stavebního pozemku 2361 m2 Lískovice
Info o ceně u RK
Adresa: Lískovice
Datum aktualizace: 25. 5. 2022
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 2361 m²

Máte rádi klid na svojí práci nebo toužíte po bydlení v obklopení lesa, popřípadě hledáte výjimečné místo pro Vaše bydlení a tvorbu?

Nabízíme k prodeji pozemek s bývalým loveckým zámečkem pocházejícího z roku 1884. Původní hájovna byla po přístavbě věže rozšířena právě na zámeček a v současné době je v soukromém vlastnictví. Mezi fotografiemi najdete také dobovou fotografii i skutečný stav tohoto objektu.

Zámeček se nachází v okrajovém a klidném místě obce Lískovice u Ostroměře, ke kterému vede obecní zpevněná asfaltová cesta.
Technický stav loveckého zámečku umožňuje jeho rekonstrukci, popřípadě výstavbu nového objektu. Máte zde tak dostatek prostoru pro vlastní realizaci.
Je zde připravena přípojka elektřiny, obecní přípojka na vodovod a studna k napojení.
Odpady budou řešeny jímkou.

Obec Lískovice u Ostroměře se nachází 7 km jihozápadně od Hořic v Podkrkonoší s rozlehlou, upravenou návsí s kaštanovou alejí, čítající téměř stovku vzrostlých jírovců.
V létě houbařský ráj v lískovickém lese, procházky a cyklotrasy, výlety do Českého ráje, příjemné posezení v obecní hospodě, kde se dobře najíte a napijete.


Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávisle tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a aktuálních potřeb. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Jímka
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Ostatní
Elektřina 230V, 400V
Doprava Silnice, Autobus
Celková plocha 2361 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky