Prodej stavebního pozemku 2361 m2 Lískovice

Plocha celková: 2361 m2 Číslo zakázky: 17748
Název: Prodej stavebního pozemku 2361 m2 Lískovice
Celková cena: 2 450 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 10 492 Kč měsíčně (více)
Adresa: Lískovice
Datum aktualizace: 18. 11. 2021
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Místní zdroj
Celková plocha: 2361 m²

Máte rádi klid na svojí práci nebo toužíte po bydlení v obklopení přírody, popřípadě hledáte výjimečné místo pro Vaše sídlo a tvorbu?

Nabízíme k prodeji pozemek s bývalým loveckým zámečkem pocházejícího z roku 1884. Původní hájovna byla po přístavbě věže rozšířena právě na zámeček a v současné době je v soukromém vlastnictví. Mezi fotografiemi najdete také dobovou fotografii i skutečný stav.

Zámeček se nachází v okrajovém a klidném místě obce Lískovice u Ostroměře, ke kterému vede zpevněná obecní cesta.
Technický stav loveckého zámečku umožňuje jeho rekonstrukci, popřípadě výstavbu nového objektu Máte zde tak dostatek prostoru pro vlastní realizaci.
Je zde studna, elektřina a obecní přípojka na vodovod.

Obec Lískovice u Ostroměře se nachází 7 km jihozápadně od Hořic v Podkrkonoší s rozlehlou, upravenou návsí s kaštanovou alejí, čítající téměř stovku vzrostlých jírovců.
V létě houbařský ráj v lískovickém lese, procházky a cyklotrasy, v zimě sáňkování a lyžování na místním kopci, bruslení na rybníku a celoroční, příjemné posezení v obecní hospodě, kde se dobře najíte a napijete.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávisle tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a aktuálních potřeb. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Místní zdroj
Elektřina 400V
Doprava Autobus
Celková plocha 2361 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky