Prodej stavebního pozemku 22062 m2, Řeka

Plocha celková: 22062 m2 Číslo zakázky: 13084
Název: Prodej stavebního pozemku 22062 m2, Řeka
Celková cena: 5 299 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 24 282 Kč měsíčně (více)
Adresa: Řeka
Datum aktualizace: 21. 11. 2018
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Rekreační
Ochrana: CHKO
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 22062 m²

V krásném prostředí malebných Beskyd, v obci Řeka, okr. Frýdek Místek, Vám nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o ploše 22.062 m2 vhodný k různorodému využití. Pokud jste to Vy, kdo tíhnete k přírodě a bydlení mimo ruchu města, kde čas ubíhá pomaleji a kde si můžete realizovat svůj životní sen, je tento pozemek určen právě pro Vás. Je zde dostatek prostoru pro výběh koní, popř. chov jiných zvířat, či založení sadu, pěstování své zeleniny nebo např. hospodaření na své biofarmě. Lokalita chráněné krajinné oblasti v horském prostředí se k těmto činnostem přímo nabízí a pozemek s dostatkem prostoru a soukromí Vás určitě osloví. Na pozemku lze postavit jeden větší dům, inženýrské sítě (el., voda) jsou jednak na pozemku, plyn je veden v obecní cestě.
Obec Řeka se nachází asi 15 km od Třince a také Frýdku Místku v okolí se nachází spoustu turistických a zajímavých míst, letní bazén a lyžařská sjezdovka je nedaleko. Pro bližší představu o tomto místě doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi poradí naší finanční specialisté.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Rekreační
Ochrana CHKO
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Elektřina 230V
Doprava Autobus
Celková plocha 22062 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky