Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej stavebního pozemku 2182 m2, Milíkov

Prodej stavebního pozemku 2182 m2, Milíkov

Plocha celková: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Stavba: -
Zástavba: -
Ochrana: -
Umístění: -
Zdroj vody: -
Celková plocha: -

Obec Milíkov, která se rozprostírá pod vrcholy hory Kozubové a Malé Kykuly, kterou protékají dva hlavní vodní toky potoky Milíkov a Kopytná, leží západním směrem od obce Jablunkov. Takřka třetina plochy obce je pokryta lesy. Jednou z verzi samotného názvu obce Milíkov souvisí s polohou obce. Ze samotného Milíkova je krásný rozhled na celou pánev Jablunkovského průsmyku a zároveň je celé území chráněno před západními a severními větry. Název pro souhrn všech přírodních a společenských podmínek, které příznivě ovlivňují život člověka, mají heslo „milieu" (milejou). Je možné, že domestikací tohoto hesla vznikl název obce Milíkov. A právě zde, nedaleko řeky Milíkov, Vám nabízím částečně stavební pozemek o celkové výměře 2 182 m2. Pozemek je rovinatý až mírně svažitý. Potřebné inženýrské sítě naleznete v těsné blízkosti hranice pozemku (elektřina, optické sítě, kanalizace, plyn, vodovod). Příjezd k pozemku je po místní obecní asfaltové komunikaci. Asi 4 minuty pěší chůze od pozemku se nachází autobusová zastávka (250 m), obchůdek (250 m), MŠ i ZŠ a centrum obce. Do obce Jablunkova je to 10 minut jízdy autem, kde najdete veškerou občanskou vybavenost (obchody, lékárny, bankomaty, vlaková stanice, restaurace...) Okolí se přímo vybízí k turistice, cyklistice a jinému sportovnímu vyžití.
Pokud přemýšlíte o financování Vašeho nového domova, pomůžou Vám s tím naši kolegové. Díky jejich vynikajícím schopnostem Vám zařídí bezkonkurenční financování. Tímto Vás srdečně zvu na osobní prohlídku Vašeho nového domova, těším se na Vás, Vaše makléřka Světlana Drongová.Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky