Prodej stavebního pozemku 2098 m2, Velký Újezd

Plocha celková: 2098 m2 Číslo zakázky: 6072
Název: Prodej stavebního pozemku 2098 m2, Velký Újezd
Celková cena: 795 000 Kč
Hypotéka: od 3 643 Kč měsíčně (více)
Adresa: Velký Újezd
Datum aktualizace: 15. 11. 2019
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 2098 m²

Prodáme stavební pozemek o výměře 2098 m2 ve Velkém Újezdu. Rovinatý pozemek je situován v západní části obce a dle územního plánu je určen pro individuální výstavbu. Inženýrské sítě – elektřina je na pozemku, voda a plyn jsou přes cestu, asi 10 m od hranice pozemku. Přístup je po asfaltové komunikaci a nezpevněné cestě, nedaleko je zastávka autobusu.
Městys Velký Újezd disponuje kompletní infrastrukturou, kromě mateřské, základní a umělecké školy, jsou zde ordinace praktického, dětského i zubního lékaře, lékárna, pošta, knihovna, obchody, restaurace, kadeřnictví, sauna a další služby. Místo má velmi dobrou dopravní dostupnost autobusem i autem do Olomouce, Přerova, Lipníku nad Bečvou, nájezd na D1 je 2 km od místa. Pěkná a čistá lokalita, v blízkosti lesa. Doporučujeme prohlídku. V případě potřeby vám zdarma zajistíme optimální variantu financování.

Zástavba Obytná
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Elektřina 230V, 400V
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 2098 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky