Prodej stavebního pozemku 1906 m2 Božanov

Plocha celková: 1906 m2 Číslo zakázky: 14497
Název: Prodej stavebního pozemku 1906 m2 Božanov
Info o ceně u RK
Adresa: Božanov
Datum aktualizace: 28. 12. 2020
Stavba:
Zástavba: Rekreační
Ochrana: Ochranné pásmo
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 1906 m²

Hledáte už nějakou dobu to dokonalé místo, kde si postavit chalupu, kde čerpat energii,
relaxovat, sportovat, zkrátka trávit čas přesně tak, jak si přejete? Chcete se ráno nechat budit zpěvem ptáků, šuměním potoka a kochat se výhledem na Broumovské stěny? V Broumovské kotlině, na okraji obce Božanov je to místo, kde můžete realizovat svůj sen.
Parcela má dvě části.Na té menší jsou po bližším ohledání ještě viditelné základy domu, který tu kdysi stával. V současné době jsou na pozemku vzrostlé stromy. Druhou část pozemku tvoří zahrada s ovocnými stromy i volným prostranstvím. Celková rozloha obou parcel činí 1906 m². Protéká tudy Božanovský potok, který vytváří velmi příjemnou atmosféru. Pozemek je rovinatý a uzemním plánem určený k výstavbě.
V celé oblasti je velká možnost sportovního vyžití. Vede tudy nespočet turistických stezek i cyklotras. Ve vzdálenosti 15 km je i lyžařské středisko. Na polské straně je možno navštívit také některý z aquaparků.

Zástavba Rekreační
Ochrana Ochranné pásmo
Umístění Okraj obce
Celková plocha 1906 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky